Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tényleg az a...

Lehet, hogy tényleg az a sorsom, hogy a rossz dolog történjen?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom se volt csak a kaka kupac. Aztán lassan felhoztam magam anyagilag, lelkikeg, jól voltam.

Aztán novemberben a munkahelyen nem rosszindulatból, nem direkt. Vétettek egy óriási hiábát azóta semmi se sikerül csak tologatom magam előtt a kaka kupacot, mint a sz@rtúró bogár.


Lehet, hogy akkor abban a pillanatban a sors akarta, hogy azt a hibát vétsem?


Azóta gondolkozom ezen, hogy miért nem cselekedtem másképpen.


Napról napra rosszabb, volt egy öngyilkossági kísérletem ami nem jött össze.


De ma megint ezen gondolkozom hogyan tudnám ezt véghez vinni, hiszen úgyse sikerül semmi.


Pszichológusnál voltam igazából gondolom az ilyenkor szokásos szöveget mondja nekem is, mint mindenki másnak.


Az egyik hang az mondja a fejemben, hogy sikerülni fog kijövök a szarból. A másik azt hogy nem és inkább nyírjam ki magam nem hiányzok senkinek úgyse hiszen nincs senkim sem.



2021. júl. 13. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az éntudat szempontjából van jó, és rossz, valójában csak a tapasztalás létezik.


Két oldalról lehet megközelíteni ezt. Az egyik a spirituális vonatkozása, ha már sorsról beszélsz, és akkor ezt lehet mondani, hogy minden ami történik veled, az érted van, és a fejlődésedet szolgálja. Nem spirituális vonatkozásban pedig elmondható, hogy "rossz" (tehát ebben a kontextusban az éntudat számára előnytelen) dolgok mindenkivel történnek, csak nem mindenki ugyanúgy reagál ezekre az impulzusokra. Van aki előnyösen, és van, aki előnytelen. Te az utóbbi halmazba tartozol jelen állás szerint, és akár spirituális, akár más vonatkozásból nézzük, neked most egyértelműen az lenne a dolgod, hogy fejlődj, és megtanulj a kihívásra konstruktívan válaszolni.

2021. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet :/ eleinte bíztam benne h jobb lesz,de nem :(
2021. júl. 13. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem igazából a problémádat. Minden embernek kivétel nélkül ciklikusan vannak nehezebb, és könnyebb időszakai. Szerinted az életnek felhőtlen boldogsághalmaznak kéne lennie? Olyan nincs.
2021. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!