Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sok veszekedés generálhat...

Sok veszekedés generálhat parajelenségeket, alvásparalizist, TKÉ-t, rémálmokat a lakásban?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 15:55
 1/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Az alvásparalízis neurológiai jelenség, a rémálmok a pszichológia területét érintik. Mindkettőt generálhat a sok veszekedés, de nem mint parajelenség, hanem mint stresszforrás, ami a lakók idegrendszerét, pszichéjét kikezdi. Ha elég heves, és sok veszekedésről van szó, akkor sem TKÉ jellegű jelenségeket fog eredményezni, hanem például az elektromos rendszerekben áramingadozást, különböző eszközök meghibásodását, a ritka esetek közt is ritka esetben pedig poltergeist jellegű jelenségeket.
2021. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi Grimfox.

Azért merült ez fel bennem, mert anno még pár éve, egy családtagommal sajnos igen sok és elég heves vitánk, veszekedésünk volt (alkoholproblmái és minden ami ebből adódhat...).

2014-ben sajnos meghalt. Akkoriban rendkívül sok furcsaság történt itthon. Igaz, én ezekre mindig is fogékonyabb voltam. Az elektromos cuccok rejtélyes kipurcanása megvolt. A poltergeist szerű jelenségek is, legalábbis amik voltak, talán abba a kategóriába is besrolhatók.

Nálam aztán évekig szinte mindennaposak voltak az alvásparalizisek és TKÉ féle tapasztalatok. Az illető családtag halála után újabb különös dolgok törtétek, ami viszont már inkább hozzá köthető

(Pl rendre kinyitva találtam az előszobai szekrény ajtaját azon az oldalon, ahol az ő holmija volt, pedig a macska miatt gondosan ügyeltem rá, hogy midig kulcsra legyen zárva. Kb két évig ment a cirusz a szekrényajtoval, aztán hirtelen megszűnt. Azóta nem találom nyitva, pedig a macska még megvan, szóval biztos nem az nyitotta ki).

Lényeg, hogy miután már kb bő egy éve tök egyedül lakom és a munkahelyi stressz is mérséklődött, nagyjából rendezett, nyugodtabb időszakom van, legalábbis nincs itthon egy hangos szó sem, azóta szinte teljesen megszűntek a fura jelenségek. Néha van egy-egy beteg rémálom és a hajnal 3 rás felriadás is megvan még, de érezhetően jobb.

2021. okt. 18. 16:57
 3/5 Grimfox ***** válasza:

A rémálmos, felriadásos dolog teljesen természetes, noha nem épp kívánatos dolog. A rémálmok jelzik, ha az éber életben nincs rendben valami. Az álom tartalmából lehet következtetni arra, hogy pontosabban mi.

A többi viszont valóban különös esemény, jobbára a pszichokinézis akaratlan változataihoz hasonló.

Ha megtanulnál pár relaxációs gyakorlatot, és kitalálnád, mire mutatnak az álmaid, a többi kellemetlenség is elmaradozna szerintem.

2021. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Relaxálni szoktam néha. Nálam egy tízperces relaxálás felér több óra alvással. Sokkal mélyebben kipihentet, ellazit, feltölt energiával.

Nem tudom, ezek a hajnal 1 és hajnal 3 órai felriadások előtt teljesen változatos, épp mit álmodok, de általában valami gonosz dolog, illetve miután felébredek kellemetlen , gonosz jelenlétet és valami tőlem idegen, zavaró lelkiállapotot érzek. Valami félelem és depresszio keveréke, ami néha rendkívüli éberség érzést okoz, amolyan "felspanolt" túl élénk állapot, vagy néha már pánikroham hátárán vagyok ilyenkor. 4 órára teljesen elmúlik a fura érzés és tudok ám aludni utána, mint akit agyoncsaptak, ha nem kell mennem dolgozni.

Elmélkedtem ezen már sokszor, de semmire nem jutottam.

2021. okt. 18. 17:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
(Lehet amúgy szervi pribléma, ha mindig kb ugyanakkor ébredsz fel. Van "szervóra" amiből lehet kapisgálni. De érdemes lenne vércukrot is mérni néha. Meg lehet valami hiányállapot miatt. Nekem is volt alvás paralizisem és utólag azt is már tünetnek látom. Szóval érdemes ennek is utánajárni)
2021. okt. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!