Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látatok már olyan dolgot,amit...

Látatok már olyan dolgot,amit nem hitetek el?

Figyelt kérdés
Szellemek meg ilyesmire gondoltam

#Lht hlysgnek tűnik de nem
2021. okt. 31. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés pl.
2021. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát láttam illetve tapasztaltam már pár furcsaságot
2021. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Uff, pont ilyen gondolatok futottak végig a fejemben a helyesírásodat látva.
2021. okt. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről a kérdésről a klasszikus vicc-poén jut eszembe: Amikor a feleség meglepi a férjét egy másik nővel az ágyban, és a férj megkérdezi, "Most a szemednek hiszel, vagy nekem?"
2021. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

Itt sok a bugyuta szkeptikus, tőlük azt kérdezd, hogy "Láttatok már olyan dolgot,amit el is hittetek?"

Ők azt sem hinnék el, ha az érmelléki kuglófember épp előttük zabálná fel a lábukat, amit frissen tépett le a testükről.

2021. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a kőbányai szopófantom végezné a dolgát :O azt se hinném el :O
2021. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát látni láttam még kisebb koromban xd.

Éjszaka közepén felébredtem, egy kisebb alak állt az ágyam végében, mondtam magamba hogy képzelem és álmodom aztán halál nyugodtan vissza aludtam🤣 Vannak az agynak álmosan furcsa dolgait amik az emberek szellemeknek hisznek rögtön, de nem gondolnak bele hogy simán csak a fáradtság játszik velük.


De mivel halloween van ezért elmesélek még egy történetet, nem nagyon para de adjuk meg a módját.

Évekkel ezelőtt előjött a tudatos álmodásom, mindössze pár másodpercre. Fontos tudni hogy azóta se volt. A lényeg hogy álmomban kifele feküdtem az ajtó fele, ott állt a szoba közepén egy sötét árny, nő nemű volt. Álmomban azt mondtam hogy ez csak egy álom, ha vissza számolok és felébredek nem lesz ott. Elkezdtem vissza számolni 3tól 0ig. Amikor kimondtam az 1et akkor felébredtem arra a fordulva ahogyan az álmomban is. Ugyan abban a szögben, ami különössé teszi a sztorit az, az hogy a szoba berendezkedése, színvilága és a világosság arányok egytől egyik megegyeztek az álmomban levővel, csak szimplán az alak tünt el a szoba közepéről.


Még egy sztori, ez valamilyen álom és valóság közti átmenetbe történt. Hason aludtam és valamit halottam leesni a földre tőlem balra. A fejem jobbra volt fordulva és amikor fel akartam kellni, akkor határozottan éreztem mindenem belepréselődni az ágyba. A teljes mellkasom, fejem és a lábaim. Próbáltam kinyomni magam, majd hirtelen megszünt ez az érzés, és sikerült kitörnöm. Nem azért írom mert hinnék ezek után a szellemekbe, hanem mert az álmok is lehetnek nagyon valósak, főleg az ilyen átmenetek amik ijesztőek lehetnek. Sokszor érdemes elgondolkodni a velünk történteken és logikus magyarázatot keresni rá. Erre például az álom és az ébrenlét közötti hirtelen átállás lehet a magyarázat amit elfogadok.

2021. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam, de semmi köze nem volt a szellemekhez…
2021. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, ráneztem egy tárgyra aztán magától leugrott. Nem leesett, szabályosan ugrott, mint a béka!
2021. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De mért ha mondjuk megébredsz, full rendben vagy meg minden jé és nyitott szem ellenére sem hallucinálok, akkor mit hisz el az ember mit nem? Szerintem ebben az az érdekes, az egyik percre ott van a másikra hűlt helye nincs a dolgoknak.Egyáltalán miről szűröd ki, hogy most ez csak az agy egy vetítet képe a retinán? Vagy az az adott dolog tényleg ott van, aztán még érzed is a jelenlétét?
2021. nov. 2. 10:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!