Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik egy...

Azok az emberek, akik egy bizonyos kor iránt erős szimpátiát, pozitívat éreznek az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés

Pl. Én a 70-es évekbeli dolgokat kedvelem már 9-10 éves korom óta és néha úgy érzem jó lenne abban a korban élni. Természetesen nem tudhatom milyen lehetett csak nagyon tetszik maga a kor, amit tudok, látok,olvasok vagy, mint zene "hallok róla".


Szerintetek az ilyen embereknél lehet köze ahhoz, hogy előző életében abban a korban élt és valamilyen szinten így csapódik vissza következő életeben?



2021. nov. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy köze lehet hozzá már ha egyáltalán van reinkarnáció(én úgy gondolom hogy van meg még csak gyakorin belül is rengeteg ilyen bizonyítékot látok) mondjuk én remélem, hogy halálom után nem ide a földre születek le megint.
2021. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon érdekes kérdés, én pont így vagyok a középkori dolgokkal. Ha pl valamilyen romoknál kirándulunk, úgy érzem vannak emlékeim ebből a korból, de valamiért nem tudnak felszínre törni. Nagyon fura érzés és mindig kiráz a hideg. Meg ugye vannak a középkor témájú filmek, sorozatok, amiknél szintén azt érzem, ismerős nekem ez egész. 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem, csak tarsitasz hozzá jó érzést. Kb olyan mint cseten ismerkedni és elképzelni sok jót a másikról.


Semmi más.


De jogod van tulgondolni :)

2021. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy reinkarnáció vagy csak többet érdeklődsz azután a kor után és ezért érzed így
2021. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!