Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Pulzáló motortank, rezgő...

Pulzáló motortank, rezgő tűzhely alátét...volt valami hasonló, megmagyarázhatatlan észrevételed gyerekorodban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furán hangzik, nem is könnyű megmagyarázni, de ez a két érdekes eset nagyon előttem van.

Egyik, hogy a padlásfeljárónk lépcsőjén volt egy régi, lila, leszerelt motor tank. Mikor mamámmal mentem a padlásra, elmentem mellette és megfigyeltem, hogy volt rajta egy kis lyuk (gyárilag), ami nem is tudom hogy mondjam ...olyan volt, mintha pulzálva szűkülne és tágulna. Már valahogy akkor éreztem, hogy fura dolgot látok, de sehogy se tudtam mit gondoljak róla. A dolog, kíváncsivá tett, de féltem is valamiért, szüleim meg hiába kérdeztem, mert nem foglalkoztak vele csak néztek értetlenül, mikor erröl kérdeztem. Emlékszem, megkérdeztem tőlük, hogy miért szuszog? (Hangot nem adott) ....


Másik, hogy egy alkalommal mikor játszottam a kertben és találtam egy ilyen kisebb, de picit nehéz vasrácsot, ami tűzhelyhez vagy kályhához tartozhatott anno és emlékszem hogy egész érezhetően rezgett, rázott, amint a földről felemeltem és percekig rezgett, amig a kezemben volt.

Mondtam anyámnak, hogy ráz a vas, de "ugyan hogy rázhatna" volt a válsz...


Biztos volt még más hasonló eset, de ezekre emlékszem legjobban.


Ha volt valakinek bármi hasonló jellegű, szivesen olvasnám.


Lehet, hogy gyerekkorunkban még többet érzünk, látunk ?


2022. márc. 17. 21:44
 1/9 anonim válasza:
88%
Szerintem csak hallucináltál.
2022. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk sok paranormális dolog történt, főleg fiatal koromban.Mamám halála után tesóm ment ki wc-re este,egy fehér lepelben ülő valaki volt a konyhában

széken ülve.Beszaladt a szobába,mondta hogy mit látott,kimentem én is, gatya tele volt, és ott volt.Emlékszem mikor megláttam,olyan adrenalinfröccs vlt, hogy majd kiugrott a szívem, ekkor a fejéről a fehér lepel hátrament, és a mamánk volt, azt mondta már jó helyen van, ne aggódjunk utána.éreztük a szagát,mindent ahogy beszélt,annyira megijedtem hogy felkapcsoltam a villanyt, láttuk ahogy szétfoszlik az árny a levegőben.Anyunak elmondtuk, azért láthattuk fehér lepelben, mert mikor meghalt a kórházban és ő is ott volt, egy fehér lepedővel takarták le, és tekerték bele, míg nem vitték le a hullaházba.

Nem akarok sok esetet leírni, mert inkább ezoteria kategória lenne.

Egyik este aludtam, éreztem hogy valaki bejön a szobámba.Mocskosul féltem,halottam ahogy liheg.Odajött a fejemhez, de a takaró már a fejemre volt húzva, úgy izzadtam hogy a pizsamám olyan vizes volt egy perc alatt mintha vízbe áztattam volna.Éreztem ahogy a takarót megfogja és finoman leakarta húzni, és aláfújt.Kénes büdös szag volt, soha nem tudom elfelejteni.Ahogy kuporogtam hallottam ahogy az ágy hátulja felé ment,és rángatni kezdte a takarót.Síkitani kezdtem de nagyon úgy hogy a kutya is vonyított kinn.Anyu berohant a szobába, és azt mondta ahogy a sötétben kirohant a szobájából, mintha egy árnyat látott volna kijönni tőle.fél óráig nagyon büdös kénes szag volt benn, szellőztetés se akarta kivinni,füstölőt gyújtottunk.

Sok ilyen volt, de nem akartam sokat írni.

2022. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát...gyerekkoromban a Margistszigeten a Zenélő kútnál levő kis tavas résznél rohangáltam, azt az egyik ösvényen egy nagy vastag fekete vonal ment át előttem 1 méterre keresztbe az úton. Azóta sem tudom, mi volt az.
2022. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valójában direkt nem ezo kategóriába írtam, mert én nem gondolom annak, amiket a kérdésben leírtam, noha tapasztaltam természetfeletti jelenségeket is.

Ezeket viszont nem tudnám hová sorolni.

Mint az egyik válaszolónál is, a fekete vonal.

Érdekes a szellemes történet is, de arra legalább van némi magyarázat.

2022. márc. 17. 22:12
 5/9 A kérdező kommentje:

Amugy eszembe jut most, mire is gondolok kb:

Multkor lányom és a párja mondták, hogy zúg a telefontöltőm. Kihúzva is rövid ideig még hallották. Én nem hallottam, pedig se idős, se süket nem vagyok, csak bionyos tartományba eső hangokat mér ugy látszik nem érzékelem. A gázkonvektorra is mondogatták, hogy sípol, én sosem hallottam, volt hogy tv ről mondták szintén, hogy sípol, azt sem hallom. Tudom, hogy nem szórakoznak, tényleg hallják, de én nem és vannak mások is, akik nem.

2022. márc. 17. 22:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A jóbarátom párja felkötötte magát a dunaparton, és sokáig visszatért állítólag, leestek dolgok náluk, meg volt, hogy este az új párjával az ágyban feküdtek, és megfogta valami a lábát.

Én azt tapasztaltam, hogy kopog valami halkan belülről az ablaküvegen, mi kint az erkélyen beszélgettünk. A kutya benézett rá az ablakon azonnal.

A közös gyerekük ülve aludt el odabent a gyerekszobában…


Nekem egy durva volt, amikor este aludni készültem a sötét szobában, egyszerre egy deszka a levegőben felhajolt, alatta két lassú röptű bagoly úszott be oldalról, és megcsikiztek nagyon. Kimenekültem a szobából, hosszú ideig rettegtem, utána évtizedekig nem mertem a kezeimmel a takaró felett elaludni.

Most is könny szökik a szemembe a gondolattól.

A fater a nagyfaterját látta kinyitni a konyhaajtót, pedig már nem élt.


A muterom egy ráját látott úszni a kis ablakon, ahogy odanézett.


A fater keresztmuterja, miután meghalt apukája, látta a karosszékben, miközben ő az ágyban feküdt.


Egyszer álmában magyarázta el neki azt, hogyan kell kinyitni azt a fényképezőgépet, amit ráhagyott, és a fényképész se tudta kinyitni.


Felkelt, és ki tudta úgy nyitni.


Nekem még sokáig volt visszatérő álmom egy kalapos istenfej, amikor legurultam az ágyról, és egyszer korán reggel láttam egy kislányt tornaruhában a földön fekve tornázni, szerintem az lehet, félálom miatt volt. Lassú mozdulatokkal mozgott, nem tudtam megmozdulni, tehát az félálom lehetett vízióval.

2022. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Meséljetek még.
2022. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szkeptik_killer ***** válasza:
Szerintem egy Hunters and Props játékba keveredtél :)
2022. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Minek kellett átrakni a kérdésemet az ezo témakörbe?

Direkt nem oda írtam ki!

2022. márc. 18. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!