Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy kb mindennap...

Miért van az hogy kb mindennap 11:11kor és 22:22kor nézek az órára és ez azt jelenti hogy jóra fordul az életem!És ez mindenkinek bevált akit halottam!De nekem miért nem?

Figyelt kérdés
Miért nem hat ez nekem is?Anyagi gondjaim vannak egy forintom sincs,beteg is vagyok stb!Párkapcsolatom sem volt sose 25/F
2022. máj. 12. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert ez egy baromság?
2022. máj. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

"azt jelenti"

Nem jelent semmit, és nem válik be senkinél. Ez legfeljebb a babonás tévhitek és naivitás keveréke, ha valaki egy digitális óra kijelzőjétől várja az élete fellendülését.

2022. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
61%
babona!
2022. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tudom miben vagy testvérem.

Én is ugyanebbe a cipőbe jártam.

Majd ez is elmúlik. Ez az idő mánia is elmúlik.

Viszont most cselekedned kell valami váratlant. Valamit, amit nem tettél még soha. Aztán a hatása idővel beérik majd. Nem állítom, hogy happy lesz minden, de arra elég lesz, hogy kizökkenj.

Azért pedig ne bánkódj Barátom, hogy nincs csajod. Tudom, ez most hihetetlen, de legalább annyi gond van vele, mint öröm.

Élvezd ki a nyugalmat, amíg megteheted. Élvezd ki a szabadságot, amíg megteheted. És ne vedd el az első nőt, akit megdugsz, kivéve, ha gyermek fogant belőle.

Ha hiszed, ha nem, ezek a békeidők, amiket most élsz meg.

2022. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az emberi agy csinál dolgokat a háttérben, amik nem tudatosulnak a személyben, amit az csinál.

Ha az életed egy pontján, tényleg erősebb az időérzéked, valamit tényleg előre tudtál tervezni, ami tényleg jelentheti azt, hogy sikerülni fog valami.

Tényleg jóra van fordulva az életed, mert olyan dolgok miatt fáj a fejed, ami egyébként is gondja mindenkinek. Nincs is jobb az átlagos életnél.

2022. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem meg minden nap 4.45-kor kelt a lányom, én sem tudom, miért...


Egyébként semmit nem jelent. Valószínűleg máskor is az órára nézel, csak mondjuk egy 12.37 nem marad így meg.

2022. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!