Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a nagybátyám...

Mit gondolsz a nagybátyám véleményérő?

Figyelt kérdés

Nagybátyám szerint nem véletlen, volt a covid virus sem, A világ nagyhatalmi vezetői Főleg az USA így próbálják csökkenteni a világ népességét mert A nagybátyám szerint mi vagyunk a vírus a földnek az emberiség túlnépesedése főleg latin azaz Dél Amerikában ott van például Brazília Argentína aztán pedig Például ott van Kína India Ezek mind mind nagyon de nagyon túlnépesedett országok és azt mondta nagybátyám hogy előbb utóbb lennie kell valami nagy háborúnak bármennyire is fájlalja de így kell lennie kell egy nagyon nagy háború például Kínában latin Amerikában hogy csökkenjen a világ népessége mert ha nem csökkentik nagyon nagy baj lesz mert Mi maga vagyunk a vírus a földnek mi idézzük elő a klímaváltozást . És én feltettem neki a kérdést hogy mondom mire lenne jó a háború tudom hogy tudod népesedés van de nem megoldás mások életét elvenni hiszen egy életük van

. És azt mondta nincs más megoldas mert mar most 8 millardan vagyunk 2030ra leszunm 10 milliardan 2050re kb 15 millardan es a fold elfog pusztulni szoval o szerinte elobb utonn lenni kell nagy haborunak nekik is mondom ha te családodat vagy Engemet aki a kereszt fiad vagyok és engem örülnének meg vagy a te gyereked az unokatesómat akkor is így vélekednél


2022. júl. 26. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy ez a nagybácsi, ugye? Amit 2 mondatban elmondhatnál, de ismétled ugyanazt, mint a papagáj, attól az még nem igaz.
2022. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
[link] itt a link amit irt a nagybacsim
2022. júl. 26. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
azt gondlom, hogy összeesküvéselmélet-hívő. :)))
2022. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Az első két sort olvastam el.

Ostoba konteó, amit már milliószor olvastunk máshol, mástól.

2022. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
89%

Pont, pont vesszőcske,

merre van a szóközöcske?

2022. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
90%
Hát hogy rohadt sok ideje van, ha már a konteókkal foglalkozik..
2022. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Van, amit jól lát a nagybátyád, de szerintem nem mindent.
2022. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Szerencsére ez teljes hülyeség.


A valóság ezzel szemben a következő:

A születések száma világszinten már nem nő, hanem csökken. A népességnövekedés motorja a fejlődő országok jobb egészségügyi és élelmiszer ellátása, azaz az emberek később halnak meg, tovább élnek.

Ezzel együtt a Föld népessége kb 10 millárd körüli főhöz konvergál a jelenlegi trend szerint.

A piacgazdaságnak a lassú de folyamatos növekedés a jó, tehát a csökkenő születésszám kifejezetten rossz a nagyhatalmaknak, mert a gazdasági növekedés nem fenntartható ilyen környezetben. Pl Elon Musk is felszólalt már emiatt, hogy az embereknek több gyereket kell vállalniuk.

[link]


Ami való igaz, hogy jelenleg nem ez az elsőszámú probléma. Az ellátási láncok összeomlottak, és évtizedekig érezzük majd a hatásait. Küszködünk a nyersanyaghiánnyal, alacsony gyártókapacitással, stb...

Ha az élelmiszerelőállítást nézzük, akkor pedig a jövőben nagyon sokat kell fejlődnünk. A pazarló állattartás helyét át kell vegyék a műhúsok, alternatív fehérjeforrások, a növénytermesztésnek pedig víz és inputanyag takarékosnak kell lennie. Ha az mg területek több mint fele már nem haszonállatok takarmányozására lesz használva, akkor már jók leszünk. Ez a baj vele, hogy nekünk csak csirkemell kell vagy bélszín, de mégis le kell gyártani egy egész állatot. Ezen kell elsősorban túlesnünk. A műhúsoktól pedig nem kell félni, mert minden szempontból élvezetesebbé tehető a valódinál, pontosabban a mű is valódi izomszövetekből készül. Dizájnerhúsok korába fogunk lépni.

Ha ez megvan, akkor gyakorlatilag 15 milliárd ember ellátása sem lehet probléma a mainál akár kisebb mg területen is. Amiért most a Putyin háborúzik, vagy a kínaiak adósságcsapdába kergetik a fél világot az a megalomán hatalomvágy. Semmi több... Nálunk Viktor ugyanez. Őket nem érdekli, hogy kivel mi van, csak hogy legyenek híveik, csatlósaik, csicskáik. Nem kell többet belelátni.

2022. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
#5: nem csak a szóközöcske, hanem a központozási jelek is hol vannak... :)))
2022. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
39%
9# jól van na, nem rímelt volna a hiányzó összes írásjelre 😂
2022. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!