Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt veled bevillanás?

Történt veled bevillanás?

Figyelt kérdés

Nem hiszek az ezotériában, de kénytelen vagyok ebbe a kategóriába rakni a kérdést, mert a többibe nem illik.

Tapasztaltam egy bevillanást. Nem tudom ezt pontosan hogy hívják, de az történt, hogy egy másik emberrel kapcsolatban jött egy szörnyen erős felismerés/megérzés, mint amikor fejbe ütnek és holt biztos vagy a dologban. Kérdésem, hogy tapasztaltál-e már ilyet és ha igen, akkor mennyire jött be a megérzés?



2022. aug. 9. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne! 'AHA' élménynek hívják.
2022. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen többször is és mindig bejött.
2022. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nektek is így történt, ahogy leírtam?
2022. aug. 9. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
A tudomány kategóriába simán passzol ez.
2022. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint én is bevillanásnak hívom, de amúgy ez egy felismerés.
2022. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5

Milyen jól mondod, felismerés ez igazán. Viszont hogy lehet felismerni valami olyat, amiről alapesetben nem tudsz?

2022. aug. 9. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy tudat alatt van. De amikor egy pillanatra megváltozott tudatállapotba kerülsz, ami lehet egy tudatosabb tudatállapot, akkor spontán megjelenik neked az információ. Ez lehet kép vagy hang formájában vagy összefüggések meglátásában. Általában másodperc töredéke alatt lepereg, ami mélyebb hatást gyakorol rád. A kétségek gyakran eltűnnek, mert az átélés bizonyosságot ébreszt. Meditatív állapotban gyakrabban érkezhetnek ilyen 'AHA' élmények.
2022. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, szinte napi szinten élek meg felismeréseket. Van, hogy naponta többet is.
2022. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Semmi különös, az agynak van egy természetes működése:

[link]

Nem ezoterikus.

febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez az oldal csak egy reklám.
febr. 24. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!