Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van Kaposváron vagy környékén...

Van Kaposváron vagy környékén olyan ember aki látja az élő és halott emberek lelkét és tud velük kommunikálni?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2022. aug. 14. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Van Kaposváron vagy környékén olyan ember aki látja az élő és halott emberek lelkét és tud velük kommunikálni.Köszönöm
2022. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember nagyon ritka, ha egyáltalán létezik. Abban a formában, ahogy a kérdésed alapján elképzeled a tevékenységét, valószínűleg nem létezik ilyen ember. Ha mégis, lenne valaki, aki egyfolytában látja a holt lelkeket, és kommunikál velük, az már gyerekkorában megbolodulna. Ráadásul ehhez az kellene, hogy minden halott lelke itt nyüzsögjön körülöttünk afféle szellemként -- vagy legyen egy olyan túlvilág, ahol mind ott vannak, és emberünk "odatelefonál".


Na, ez mind nonsense.

2022. aug. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Élő ember lelkével aránylag könnyen kommunikálhatsz, ha segítségül hívod az adott lélek fizikai testét, amiben most lakozik.

Ezt nevezik emberek közti beszélgetésnek.

Halott ember lelke csak akkor fog szóba állni veled, ha neki lesz valami mondanivalója.

2022. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem minden halottal lehet beszélni. Sokuk el van foglalva a fejlődéssel.


Én tudok beszélni báemivel, bár nem látom őket és nem vagyok kaposvári bár nem értem miért számít, hogy hol él egy ilyen ember.

2022. aug. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért fontos,hogy hol él,mert esetleg itt tudnék elmenni hozzá.
2022. aug. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!