Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyan netes oldalakat keresek,...

Olyan netes oldalakat keresek, amik megbízhatóak és sok-sok mindent lehet olvasni természetgyógyászati, ezoterikus, pszichológiai témában?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2022. aug. 18. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
ilyen nincs, mind csak humbug
2022. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát neked azt a blogot kéne olvasnod, amit maga isten ír. Az megbízható lenne, ő mindenhez ért, és sokoldalú. Csak nem szeret blogolni. Más módon oktat...
2022. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan oldalakat is keresek, mint pl. az ujkorklub.hu. Csak ez a web már egy ideje nem működik.
2022. aug. 18. 10:17
 4/5 anonim ***** válasza:
mert kamu az egesz. nem ertem, mi a bajod a valosaggal? miert menekulsz tundermesekhez?
2022. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kijelentesz, címkézel és kész tényként és negatívan állítasz be dolgokat. Nem ismersz! Nem ismered a hátteret, miért szeretnék ilyen jellegű anyagokat olvasni és miért úgy fogalmaztam, ahogyan azt tettem! A "kamu az egész" egy általánosítás is. Evidence based medicine irodalmakat javaslom olvasni a jobb és helyesebb tájékozódás miatt.

Én nem vagyok térítő, de nekem úgy tűnik, az írásod alapján Te most térítesz (máskor, másban is, arról nincs ismeretem). Ezt nem javaslom. Helyette nemzetközileg elismert irodalmat ajánlom, ha lenne kedved arról tájékozódni jobban, amiről most kész tényeket írtál, helyes informálódások nélkül.

Nyugodt, kiegyensúlyozott életet kívánok. A Te életed a Te életed. Az én életem más. Köszönöm, ha megérted. Ha nem, akkor nem!

2022. aug. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!