Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hoz nekem megnyugvást,...

Miért hoz nekem megnyugvást, ha virágot viszek az elhunyt rokonom sírjára?

Figyelt kérdés

Nem ismertem, fényképen sem láttam soha, nagyon régen meghalt mégis mióta tudomást szereztem a sírjáról, rendszeresen járok hozzá, új vázát, virágokat stb vettem. Sírkőfestékkel olvashatóvá tettem a nevét. Szoktam tőle kérni dolgokat, gondolatban pl ha baj van hogy segítsen. Álmodtam is már vele, a sírjával. Sok más rokonom is abban a temetőben nyugszik, de mégis úgy érzem őt szeretem a legjobban, családfa kutatás során sokmindent megtudtam róla másképp nem lehet, mert senki élő nem emlékszik rá. Kissé elhanyagolt volt a sírja, halottaknapján régebben rá nem vittünk semmit, nem is tudtam róla, hogy létezett.

Miért ragaszkodom hozzá? Van más is így?



2022. aug. 21. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Komolyan! - tőlünk vársz választ arra, hogy miért ragaszkodsz nagyon régen elhunyt rokonod emlékéhez?
2022. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!