Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halalkozeli elmenyek?

Halalkozeli elmenyek?

Figyelt kérdés

Kinek volt mar halalkozeli elmenye?

Mit tapasztalt/latott?



#pokol #Halalkozeli #Mennyirszag
2022. okt. 18. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Termeszetesen semmit nem tapasztaltam.
2022. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Mi számít annak? 2 centire kerül el egy közel 200-al hajtó autó, miközben én 90-el megyek? Nekem ilyenek semmit nem jelentenek, mert vagy lesz bajom vagy nem. Vagy meghalok vagy nem. Kettő között nincs átmenet, még betegséggel se. Ez az én véleményem
2022. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
33%
Egyszer elfelejtettem az asszony névnapját. Nagyon csúnyán nézett rám. Félelmetes volt.
2022. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha szkeptikusak vagytok a temaban en azt is megertem, de arra veszitek a faradtsagot, hogy mast kigunyoljatok?

Szanalmas…..

2022. okt. 19. 14:32
 5/5 anonim válasza:

Egyik családtagomnak volt. Minden olyat megtapasztalt, amiről más beszámolókban leírtak a szemtanuk. Ez 84-ben történt. Tudom, hogy amiről beszámolt az valós tapasztalás volt, nem pedig olyan, amit esetleg más beszámolókból merített.

1. 84-ben Magyarországon nem sok beszámoló létezett magyar nyelven, így biztos, hogy nem olvasott róla.

2. A vallásos hit és bármiféle spiritualitás semmilyen formáját nem gyakorolta soha... mondhatjuk rá, hogy ateista.


Mi az amit tapasztalt az elmondása szerint.

1. elszakadt a testétől, látta a körülötte sürgölődő orvosokat, majd áthatolt minden anyagi akadályon.

2. fényes alagúton haladt keresztül.

3. határtalan nyugalom és béke érzése ölelte körül.

4. találkozás az elhunyt szeretteivel

5. nem akart visszatérni, de közölték vele, hogy még nincs itt az ideje.

6. fájdalmas visszatérés


Többről nem számolt be, vagy csak nem volt hajlandó többet mondani róla.

2022. nov. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!