Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A traktor lehetne egy bolygóna...

A traktor lehetne egy bolygónak a neve? Vagy az Trantor? Szerintetek egyszer eljuthatunk egy másik bolygóra? Vagy most már más spirituálisabb elméletek vannak a jövőnkre nézve?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez az átalakulás, amit mindenhol mondanak? Ezen kívül fel is kell ébrednünk, ezt is mondják.

2022. nov. 4. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Van Traktor nevű kisbolygó, amolyan azteroida. Az is lapisföld. Ha mekkezdődik az aratás akkor a Traktor fogja végig szántani a Földet.
2022. nov. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mikor kezdődik mek az aratás? Nem akarom hogy mekkezdődjön és a traktor végigszántsa a Földet.

Mi az a lapisföld?

2022. nov. 4. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A Trantor egy zsákutca volt. Akkor már egyből álljunk át Gaia-ra. Az egyébként is elég átalakulással járna.
2022. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem jobban tetszik a GAIA verzió mint a 2030-as világvége vagy átalakulás (2030-ban állítólag lesz valami, mert valami beszívott entitás a beszívott médiumnak valamit lediktált.)

Inkább akkor már az Asimov, aki meg csajozott. Vagy nem tudom :) Egyik rosszabb mint a másik.

Valami harmadik kellene :)

2022. nov. 4. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Libertariánus anarchia lesz a Nyugati országokban, másik ökofasiszta diktatúrák, népességszabályozással.

Az űrhajót már sajnos lekéstük, marad ez.

2022. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó nekem a Föld is végülis, az Asimov úgyse normális. Majd egyszer lesz valami az űrben is gondolom, de addig is itt a Földön is van még lehetőség. Szerintem a legjobb megóvni a Földet hátha mégis itt fogunk élni, hátha még se lesz semmi 2030-ban, ki tudja, mellette azért technikázni, mert mi van ha se ufók se semmi se háttérhatalom, csak jön valami kisbolygó aztán mégis jobb ha előre tudjuk. Technikázni kutatni azért is kell hogy ne legyen már ökológiai katasztrófa, mert mi van ha mégse földanya megment stb elméletek. Legjobb lenne az ember igényeiből kiindulni, de egészséges állapotában, nem akkor amikor már perverz meg beteg, hanem akkor amikor jól érzi magát. Életmód váltás, ehhez a munkahelyeknek is alkalmazkodni kell.

Ja a vezetőket meg mindez nem érdekli, legalábbis az átlag profitorientált állatot. Na és itt vissza is kanyarodtunk a konteókhoz, mert mégis mit lehet velük kezdeni? Esetleg szellemi szinten likvidálni vagy átalakítani őket.

Aztán ha bejön az ezoterika vonulat és felmegyünk dimenziókban, akkor meg ki tudja nem azok maradnak e le akik most meg vannak győződve róla hogy nekik aztán tuti helyük van.

2022. nov. 4. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!