Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Boszorkányság és párkapcsolat?

Boszorkányság és párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Kérdésem azokhoz szólva, akik wicca vallásúak, vagy a boszorkányságot gyakorolják. A párotok hogy reagált a vallásotokra/spirituális gyakorlatotokra? Elmondtátok egyáltalán? Volt, hogy e miatt megbántottak? Vagy elfogadhatatlannak találták? Ugyebár az ember ezt inkább próbálja titokban tartani és nem beszél róla. Na de ha kialakul egy komolyabb párkapcsolat és már együtt éltek, akkor nem lehet állandóan „titkolózni”.

2022. nov. 4. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a párkapcsolat volt előtt, aztán a wicca. Szép fokozatos volt és a párom azért nem pánikolt be, mert látta, hogy vagy a logikusnak tűnő elveket vallom vagy pedig senkinek se ártok ezzel.

Szépen elmagyaráztam neki, hogy szükségem van kapaszkodóra. Ha normális a partnered, valószínűleg megérti.

2022. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális ember a párod, akkor meg fogja érteni. Ez egy vallás, és amíg valaki nem viszi túlzásba semmi baj nincs vele.
2022. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nálam az lenne a legelső, hogy a párommal a vallásunkat, világnézetünket egyeztessük, és nem akarnék más vallásúval együttélni.
2022. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
3-as: más vallásúval nem akarsz együtt élni? Ez elég meredek
2022. nov. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban. Nem közösségi szinten. Miért olyan érthetetlen ez? Szerintem alap.
2022. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
Működhet. Csak lassan kommunikáld le.
2022. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz lenne engem leírni, de a lényeg, hogy mélyen spirituális vagyok. Szóval minőségi partnert kerestem egész életemben.

Igy is óvatosnak kellett lennem, hogy hogyan avatom be őket. Nem egyszer volt rettegés, hogy akkor én most gonosz vagyok-e, fekete mágiát csinálok, beletörök mások életébe és privát szférájába a tudtuk nélkül, manipulálom őket, stb.

De mindig eljutottunk oda, hogy megbeszéltük mit miért csinálok, és ő mit gondol róla, és a nézőpontjával megpróbáltam még jobb lenni.

A dolgok magasabb szintjeinél nincs probléma. Nem ilyen jellegű.

Volt wiccás párom is. Olyan szinten volt, hogy minden szeretkezés után több perces transzhalucinációja volt. Ő is aggódott dolgokon, de sikerült elmagyaráznom, hogy ami vagyok, és amit teszek, jó. Szóval hiába vallás, nem feltétlen lesz egy beszűkült egyén.

Nekem most a főnökön is tudja, hogy kb "varázsló" vagyok. Néha meg is kéri, hogy nézzek meg 1-2 dolgot. legutoljára a gyereke IQját kérdezte, mert hogy valami nevelő azt mondta, hogy okos vagy ilyesmi.

2022. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!