Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van Itt vlaki akinek segített...

Van Itt vlaki akinek segített egy démon? Biztos az hogy mindegyikük gonosz?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Nem mindegyik démon gonosz.
Mindegyik démon gonosz.
16 szavazat
1 2
 1/13 Lucifer-666 ***** válasza:
80%
Nekem segített, bár sosem kértem rá...
2022. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1~ Te csak trollkodsz itten! 😤
2022. dec. 10. 12:09
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Saját tapasztalataim alapján nem mindegyikük gonosz, és nem is feltétlen kérnek semmit cserébe a segítségnyújtásért.

Nekem segítettek párszor, egy alkalommal úgy hogy én magam nem kértem segítséget, csak tudták hogy szükségem van rá. Negatív következmény nem ért ezek után sem.

Hogy ha valaki tisztelettel és őszintén fordul hozzájuk akkor szívesen segítenek, vannak köztük olyanok akik kifejezetten kedvelik az embereket. Kicsit olyan ez mint nálunk embereknél. Minden embernek más a vérmérséklete és a személyisége, máshogyan gondolkodunk vagy reagálunk bizonyos helyzetekre. A Démonoknál is ugyanez van, mindegyikük másmilyen, máshogyan vélekednek dolgokról, más a személyiségük. Emberekre sem lehet azt mondani hogy "Mindenki gonosz", ugyanúgy a Démonokra sem tudjuk ezt mondani úgy hogy teljesen igaz legyen.

2022. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De honnan tudtad hogy démoni segítséget kaptál? 🤔 És mondjuk nem angyalit?
2022. dec. 10. 15:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Előzetesen volt már egy minimális ismerettségem Démonokkal, onnan gondoltam. Az egyikük rendszeresen segített, és néha rám is nézett hogy hogy vagyok.

Gyakran esett meg hogy egy kérdésre ami foglalkoztatott választ kaptam legkésőbb pár napon belül, vagy esetleg információkhoz irányított. Túl gyakoriak voltak az ilyen véletlen egybeesések, valószínűleg ilyen módon terelgetett. Az átadott információk alapján csak Démon lehetett, kétlem hogy az angyalok keresztény-ellenesek lennének, vagy azt hogy gyűlölnék az ábrahámi istenképet.

Ezek alapján veszem biztosra hogy Démon lehet. Természetre kedvesnek és barátságosnak ismerem, viszont nagyon szigorú és kemény tud lenni ha a helyzet megköveteli. De nem rossz értelemben véve, nyílván.

2022. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Az egyikük rendszeresen segített"

Mégis miben?!

Démon, nincs meg az egyik pár zoknim, segíts!

Démon, kihűlt a leves, segíts!

Démon, unatkozom!

Démon, büntesd meg az öcsém, megette az egyik sütit!

Démon, kapcsold át a tévécsatornát, nem érem el a távirányítót!

....

2022. dec. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyílván nem ilyen dolgokban 😅

Olyan dolgokban nem segítenek amelyeket én magam is meg tudok csinálni, de mondjuk lustaság miatt nem teszem. Az ilyen kéréseket automatikusan elutasítják minden esetben, ugyanúgy ahogy a "büntesd meg xy" kéréseket is. Választ se adnak rájuk.

De rajtunk független dolgokban, amelyeket saját erőből nem tudnánk elvégezni segítenek, vagy olyan problémákban amelyekről nem tehetünk. Ideértve családi vagy egészségügyi gondokat, balesetek megelőzését, vagy információ átadását. Minden olyan dolog amit saját magunknak okozunk szánt szándékkal, vagy ostobaságból fakadóan kivételt képez. Mondjuk, ha felpofoznám a főnököm amiért kirúgna könyöröghetnék segítségért, nem kapnék mert saját magamnak okoztam a problémát, úgy hogy tisztában voltam a lehetséges negatív következményekkel.

2022. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Biblia: konkrétan egy angyalból lesz a sátán.

Hinduknál meg van olyan démon aki jó lett, asszem őriz valamit vagy mi azóta.

2022. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ijesztő mikor szembe nézel az ágy alatti szörnnyel, aztán rájössz, hogy egy tükör volt csak.
2022. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy vihardémon segített egyszer mikor nem akartam bemenni iskolába, befújta hóval az utakat.
2022. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!