Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt már valakinek túlvilág...

Van itt már valakinek túlvilági tapasztalata?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy valami szerencsétlenség folytán meghaltál, de vissza tudtál jönni az élők közé. Mit lehet látni ilyenkor?

Valahogy nem akarom bevenni ezt a folyosó végén egy fehér fény dumát.

Vagy ha ismertek valakit aki átélt ilyet, akkor meséljétek el!:)


Normális válaszokat várok, nem vagyok bogaras csak érdekel, hogy mi van odaát;)


2010. okt. 1. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
NINCS:D
2010. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Erre senki nem tzd neked válaszolni! Amiker írnak pl. a fehér rényről,az mind olyan,hogy X hallotta Y-tól,ő pedig Z-től,hogy mit érzett. Ma ezt a sztorit sokan hgallják,és ha visszajönnek a kómából,a hallottak befolyásolják az "emlékeit"
2010. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
a legtöbben akikkel beszéltem azt mondták semmi nem volt, lekapcsolták a villanyt és kész, következő emlékük hogy felébrednek az intenzíven, és nem is álmodtak semmit. lehangoló, mi?
2010. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
75%

A szerény véleményem az, hogy amíg az ember a klinikai halál állapotában van, addig arról fantáziál, ami őt a legjobban foglalkoztatja, ez olyan lehet, mint egy rém, vagy lázálom.

Az agyhalál beálltával a tudat megszűnik létezni, ami ezután következik az a teljes kikapcsolás, se kép, se hang, egy végtelen, álomtalan lét.

Persze mindenki hihet valamiben, túlvilágban, lélekvándorlásban, azonban ha reálisan nézzük, ennek a megoldásnak van a legnagyobb esélye.

2010. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Engem hoztak már vissza. Balesetem volt,és megműtöttek.A műtét közben megállt a szívem,de vissza hoztak..Hogy mi éltem át?

Semmit.Amikor felébredtem az intenzív osztályon a doktor szépen lassan elmondta,hogy a műtét sikerült,de egy kis időre megállt a szívem,ezért további vizsgálatokra lesz szükség..Ha nem mondja soha nem tudom meg...

AZóta teljesen egészséges vagyok testileg és szellemileg is,és nincsenek rémálmaim sem a túlvilágról..

36/N

2010. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Utolsó sajnálom, örülök hogy rendbejöttél!:)


De ez a megszűnik az egész világ ez nagyon lehangolt:S Azt hittem hogy lesz egy kis vigaszom ,hogy a halál után is szép az "élet".

Nem akarok meghalni, nem akarok tudatlanul nem létezni:S

2010. okt. 1. 17:01
 7/19 anonim ***** válasza:
ez van. :o
2010. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Voltam odaát! Arany homokos tengerpart vett körül, a sziklákról arany homok hullott rám, majd egy aranyruhás férfi jött felém, és nagyon sok embernek tűnő alaktól megkérdezte, megmentsenek-e? És visszajöttem. Hat éve történt, de soha nem fogom elfelejteni mit láttam.Mindennap eszembe jut valamilyen formában az-az eset. De nem írtam valótlanságot az biztos.
2010. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg az Egyenesen át című filmet!
2010. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A fények és a "film"(élet leforgása) annak köszönhetőek,hogy az agyban bomlási folyamat indul be.Amúgy nekem műtét közben nem volt semmi túlvilági tapasztalatom,sem pedig amikor újra kellett éleszteni egyszer.
2010. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!