Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik a telekinézis? Hogyan...

Létezik a telekinézis? Hogyan tanulhatnám meg?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 10:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen létezik. Eddigi tapasztalatom szerint sajnos nem tanulható… 😅
2022. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen létezik:


[link]

2022. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemet mondok, de hajlok az igenre.
2022. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%
TelekiBenézis nem csak kinéz
2022. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Grimfox ***** válasza:
55%
A tanulással az a gond, hogy nem tudjuk, hogyan működik. Akinek meg ösztönösen megy, nem igazán tudja elmagyarázni, hogyan csinálja. Elég sok könyvet olvastam a témában, mert engem is eléggé érdekel, de egy működő módszer nem volt köztük. A legtöbb kifejezetten marhaság volt. Ha valakinek ösztönösen megy, és időt szánna rá, hogy rájöjjön, hogyan is csinálja, majd leírná, abból biztosan lehetne tanulni.
2022. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

#5, (Grimfox)

Írtad, hogy elég sok könyvet olvastál a témában. Linkelj már belőlük párat!

Hátha valakinek mégiscsak sikerül azokból megértenie, hogy miként működik a telekinézis. 🤔

2022. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Grimfox ***** válasza:
56%

Swami Panchadashi-A harmadik szemtől a tisztánlátásig könyvében van említés a témáról, de csak érintőlegesen, és a leírás a módszerről töredékes, nem teljes.

Kaltem Gibson-Unleash your telekinetic ability. Ebben sok dolog van leírva, kevés működik.

Ezekre emlékszem cím szerint, amiket olvastam. Gondolom azért maradtak meg ezek, mert ezekben volt bármi említésre méltó. Van még egy, amit nem olvastam, mert nemrég töltöttem le, és már így is 4 könyvet olvasok egyszerre.

Embrosewyn Tazkuvel-Psychic awakening series: Telekinesis. Nem olvastam még, nem tudom mennyire jó, vagy rossz.

A panchadasi könyv kivételével a többi mind angol volt. Azok is, amiknek a címére nem emlékszem.

2022. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
68%
Át valoszino nem létezik , hisz sosem tudtak bizonyítani tudományos laboratóriumi körülmények között
2022. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Panchadashi nekem is megvan, tuti kis könyv(ek).
2022. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs értelme foglalkozni vele, amíg nem kapod meg ezeket siddhi-ben, addig csak egó, különlegesség iránti vágy, stb.
2022. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!