Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ártó démon az aszrállény...

Az ártó démon az aszrállény vagy éteri vagy más? Honnan származik? Melyik dimenzióban él? Van tudata, értelme, tudatossága, öntudata? Értelmes lény?

Figyelt kérdés

2023. febr. 9. 15:51
1 2
 1/11 Grimfox ***** válasza:
63%

Mondhatjuk, hogy asztrális lény, mert az érzelmi síkon mozog. A származását elég nehéz megmondani. Mindenki mást mond, a vallások pedig ugye ilyen témában elfogultak. Mivel főképp az érzelmekhez, ösztönökhöz van közük, ezért asztrális lények, abban a "dimenzióban" van a lényük nagy része.

Azok közül, amiket én láttam a többség állati értelemmel rendelkezett. A primitívtől az értelmes, de ösztönös állatig. Egy kivétellel, ami viszont messze az emberi értelem fölött állt. Ezt is elsődlegesen az ösztönei vezérelték, de ezt elég ravasz módon tette.

Nagyjából az öntudat, az élnivágyás a létük magja, ilyen tekintetben van tudatosságuk.

2023. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
61%
Tudok ajánlani könyvet a témában, megtörtént esetekkel.
2023. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1. Köszi.

#2. Jó. Mi a címe, ki a szerző?

2023. febr. 9. 17:51
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Grimfox, írnál még a démonokról, amiket láttál? Hogyan láttad, mi történt, hogy néznek ki stb..?
2023. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Grimfox, még egy szavazat arra, hogy írj erről.
2023. febr. 9. 22:34
 6/11 Grimfox ***** válasza:
67%

Csak azt tudom elmondani, hogy én, és az a barátom láttuk, akivel közös tapasztalataink voltak. Nem fizikai szemmel láttuk őket, szellemi észleléssel. Ha nem összpontosítottunk, csak azt tudtuk, hogy ott vannak, és hogy nagyjából hol vannak hozzánk képest. Mint egy jelenlét a tér egy bizonyos pontján. Ha szándékosan figyeltünk rájuk, felbukkant a képük is, és elég hasonló képet kapott ő is, és én is, bár nem teljesen egyezőt. Ezért én úgy gondolom, hogy a formát vagy nem észleltük tökéletesen, vagy nincs valódi formájuk, és csak az emberi szellem adott nekik képet a benyomások alapján. Mivel ezek mindenki számára ugyanolyan fenyegetést jelentenek, a benyomás is hasonló. Nem egészen tudom, melyik, ezért nem írom le, hogy mondjuk ez-és ez úgy nézett ki, mint egy bogárhátú vokswagen, hanem inkább benyomások alapján.

Az egyszerűbbek úgy néznek ki, hogy az teljesen praktikus legyen arra, amire "születtek". Amelyik alattomos, és észrevétlenül kerül az ember közelébe, az nem lesz hatalmas, vagy fenyegető. Amelyik agresszív fajta, azon ezt látni lehet. Hegyes, éles dolgok, ragadozó benyomás. Amelyik igazán egyszerű, nagy eséllyel még csak ilyen alakban sem mutatkozik, hanem valami amorf formában észleli az ember. Egy nagy volt, amit "láttam", de azt elég nehéz körülírni. Az nem támadott emberekre. Az konkrétan aratott. Nem csinált semmit, mégis ártott, és egyszerre rengeteg emberrel állt kapcsolatban. A többit, ha le kéne rajzolnom, menne, ezt nem tudnám. Kicsit ízeltlábú benyomást keltett, de nem voltak határozott körvonalai. Emellett ez nem volt térben behatárolható. Azt sem igazán tudom, hol volt. Nem hiszem, hogy bárhol ott van helyileg. A kisebbek mind jelen voltak ott, ahol éppen ténykedtek.

A kisebbeket úgy találtuk meg, hogy rajtakaptuk őket, hogy ténykednek. Még ha nem is túl nagy, vagy agresszív, akkor is nehéz kitenni a szűrét.

A nagyot nem tudom hogy találta meg az a barátom, akivel megfigyeltünk, én csak követtem azt a jelenlétet, amit ő is.

2023. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne szívassátok már, tök belelkesedett.
2023. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ú... Köszi a részleteket. Még mostanában is látsz ilyeneket?
2023. febr. 9. 22:45
 9/11 Grimfox ***** válasza:
82%
Mióta az említett barátom meghalt, nem foglalkoztam a témával. Ketten azért keményebbnek éreztem magunkat, plusz nagyon okom sincs szándékosan keresni bármit, ami árthatna nekem, csak hogy lássam. Ha tudom, hogy bármi hasonló van a közelben, akkor anélkül igyekszem távozásra bírni, hogy ilyesmit csináljak. Ha valamit ennyire alaposan néz az ember, azt közelebb engedi magához.
2023. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen.
2023. febr. 9. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!