Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez normális? Démon a konditere...

Ez normális? Démon a konditeremben??

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy kicsit túltolhattam az edzés előttit. Black Bloodot szedek, és legutóbb kicsit megborult a por, de kiönteni nem akartam, úgyhogy megittam az egészet, nem tudom hány adag lehetett. Lementem terembe és 5 órán át kellett edzenem, nem bírtam leállni. Közben voltak fura érzéseim, például az állandó edzőpartneremet egy vörös szemű démonnak láttam bicepszezés közben. Illetve olyan érzésem is volt, hogy agyon kell ütnöm egy 20 kilós tárcsával. Utána rákerestem és szerintem Pazuzu lehetett, fehéres volt az arca, és nem volt kipattintva.. Szerencsére ő másfél óra után megunta és hazament. Aztán amikor elkezdtem halott body buildereket látni akkor úgy döntöttem ebből elég, inkább hazamegyek. Szerintetek valóban démon az edzőtársam? Halott Body Builderek mindig edzenek a termekben, csak kell hozzá egy jó adag Black Blood, hogy lássuk őket? Ti hisztek a halott gyúrósokban?

#edzés #démon #halott bodybuilderek
2023. márc. 20. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Normális
2023. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Tehát tudatában vagy annak, hogy erősen túladagoltál egy koffeintartalmú szert, ami köztudott, hogy hajlamos hallucinációkat (meg egyébként szívinfartktust...) okozni...

... és ezek után az a kérdésed, hogy amit láttl, az valóság-e?:D


Itt jegyezném meg, csak ismeretterjesztés céljából. Létezik egy börtöndrog ami ugyanerre épít. Fognak egy doboz fekete teát és az egészet feloldják másfél deci vízben. Egy teljes éjszakát hagyják a vízben ázni, és emiatt isssssszonytató mennyiségű koffein (tein) oldódik a "teába". Aztán megisszák. Ez brutálisan meghajtja a szervezetet és olyan jellegű élményt ad, mint pl a marihuána. Azzal a kivétellel, hogy ez sokkal károsabb.


Te gyakorlatilag ugyanezt csináltad. Örülj neki, hogy nem lett semmi bajod.

2023. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 14:02.

az igen!! jól van akkor nem egy démonnal járok edzeni. legalább megnyugodtam. Jól hangzik a börtön tea, de ezek után lehet kihagyom...

2023. márc. 20. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, óvatosan vele:D Felpörgeti a szivet meg minden. Nekem egy teljesen ősz, 70nek kinéző rános ember mesélt erről egyszer egy forgatáson, hogy ezt tolták anno a böribe.... aztán kideürlt, hogy a csávó 48:D Kissé lestrapálja az embert:D
2023. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
😂 nem semmi, na mindegy már
2023. márc. 20. 14:18
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezért edzek inkább otthon, mert a terem tele van ilyesféle hibbant alakokkal, mint te. Össze vissza szednek minden szart, és utánna meg meghülyülnek. Azt hiszik, ezzel aztán mekkora nagy menő emberek lesznek. Tudod mikor edzettél te 5 órát egyhuzamba :-D Álmodban max.
2023. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem egyhuzamban, nyilván szünetekkel, de 5 óra volt összesen. Mindig úgy voltam, hogy na jó megyek, de megláttam egy gépet vagy súlyt és nem bírtam neki ellenállni. Kipróbáltam új gyakorlatokat, nagyon para volt azt hittem zárásig ott kell maradnom.
2023. márc. 20. 14:59
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát persze, hogy normális. Tudod mijóta nem edzette a testét?
2023. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

A superhero is kb ezt okozza "Mindig úgy voltam, hogy na jó megyek, de megláttam egy gépet vagy súlyt és nem bírtam neki ellenállni."

Na nem a démonokat-szellemeket, stb....viszont ez azt jelenti hogy te fogékony vagy ilyesmi élményekre, szóval ezzel majd mindig óvatosan a jövőben, ha esetleg piálva hasonlót látsz, nehogy eszedbe jusson démonokat vadászni :)

2023. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
38%
Szar trollkérdés.
2023. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!