Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet kideríteni hogy...

Hogy lehet kideríteni hogy megátkoztak-e vagy valami rontás van rajtam?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
6%

Egy valamit kihagytál a felsorolásból: Az ősök, és a saját cselekedeteid alapján kapott átok. Ami kizárólag odafentről származik, emberi rásegítés nélkül. Kizárólag a saját cselekedeteid és generációs kapott gyümölcsök alapján.


Emlékszel? pár éve mit hoztam neked? No olvasd el még egyszer, mert azóta sok minden történt mennyi is "jött be " belőle. Pedig csak hírvivő voltam, és még lett volna lehetőséged fordítani a sorsodon. Most már nincs. Betöltötted.


Ésaiás próféta könyve 47. rész


1.

Szállj le és ülj a porba, Babilon szűz leánya, ülj a földre királyi szék nélkül, te a Káldeusok leánya, mert nem hívnak többé téged gyöngének és elkényeztetettnek!

2.

Vedd a malmot és őrölj lisztet, född fel fátyolodat, emeld föl a hosszú ruhát, född fel czombodat és menj át a folyókon.

3.

Födöztessék föl meztelenséged és láttassék meg szemérmed; bosszút állok és embert nem kímélek!

4.

Így szól a mi Megváltónk, seregeknek Ura az Ő neve, Izráel Szentje!

5.

Ülj némán és menj a sötétre, te a Káldeusok leánya, mert nem hívnak többé téged országok úrnőjének!

6.

Fölgerjedtem volt népem ellen; megfertőztettem örökségemet és kezedbe adtam azt: te nem cselekedtél velök irgalmasságot, az öregre nehéz igát vetettél!

7.

És ezt mondád: Örökre úrnő leszek! úgy hogy ezekre nem is gondolál, és nem emlékeztél meg annak végéről.

8.

És most halld meg ezt, bujálkodó, a ki bátorságban ülsz, a ki ezt mondja szívében: Én vagyok és nincs senki több, nem ülök özvegységben, és a gyermektelenséget nem ismerem!

9.

És mind e kettő eljő reád nagy hamar egy napon: gyermektelenség és özvegység, teljességökben jőnek el reád, noha gazdag vagy a varázslásban, és sok nagyon igéző szózatod.

10.

Gonoszságodban bíztál, és ezt mondád: Nem lát senki engem! Bölcseséged és tudományod csalt meg téged, és ezt mondád szívedben: Én vagyok és nincs senki több.

11.

Azért jő te reád a gonosz, a melynek keletkezését nem tudod, és romlás sújt le rád, a melyet meg nem engesztelhetsz, és hirtelen jő pusztulás reád, nem is tudod!

12.

No állj elő hát igéző szózatiddal és varázslásodnak sokaságával, a melyekkel ifjúságodtól fogva vesződtél, talán segíthetsz valamit, talán visszariaszthatod a veszedelmet.

13.

Tanácsaid sokaságában megfáradtál; no álljanak elő és tartsanak meg az égnek vizsgálói, a kik a csillagokat nézik, a kik megjelentik az újholdak napján, hogy mi jövend reád.

14.

Ímé, olyanok lettek, mint a polyva, tűz emészté meg őket, nem mentik meg életöket a lángból, még szén sem marad belőlök melegülésre, sem körülülhető parázs!

15.

Így járnak azok, a kikkel vesződtél; és a kik kereskedő társaid voltak ifjúságodtól fogva, futnak, kiki a maga útján; senki nem segít néked!

2023. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Sötét foltok vannak az aurán. Az aura színeit átüti egy sötét folt
2023. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan nyomhatod a minuszt..a helyzeteden nem változtat. Attilát azért sajnálom, igen fiatal volt ahhoz, hogy..
2023. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs rontás rajtad.
2023. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 Én is azt mondtam. Ez ami nála van ez magasabb szint. Lám-lám megint igazam lett. 1-es voltam.


"Egy valamit kihagytál a felsorolásból: Az ősök, és a saját cselekedeteid alapján kapott átok. Ami kizárólag odafentről származik, emberi rásegítés nélkül. Kizárólag a saját cselekedeteid és generációs kapott gyümölcsök alapján."

2023. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

5.

Mennyi barom van ebben a vilàgban! 😆😁😂

2023. ápr. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miket beszélsz? Mindig mongyák hogy csak olyan aki hisz benne. Ha azt hiszi hát azt hiszi
2023. ápr. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!