Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az az illuminati?

Mi az az illuminati?

Figyelt kérdés
Mindenhol hallom ezt de gőzöm sincs mi ez.
2010. okt. 12. 14:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%

Én még sosem hallottam, de kikerestem neked:

Probléma, Reakció és Megoldás


Az Illuminati [a 18. századból eredő titkos szabadkőműves társaság, azt jelenti, hogy a Fény Hordozói] által régóta használt és bevált három tényezőt -- Probléma, Akció és Megoldás -- azonos kezek intézik. Lehetséges-e megszervezni és keresztül vinni terrorista támadást anélkül, hogy maguk a terroristák ne tudnának róla? Lehetséges az emberi agy megprogrammozása a merénylet kivitelezéséhez? Vagy Ossama bin Laden és hívői valóban szent háborút, szabadságharcot indítottak az erkölcstelen és a muzulmán világot elnyomó kizsákmányoló Nyugat ellen?


Az iszlám vallás állítólagos megszállottjai nemcsak eltérítették a négy repülőgépet, de szándékos öngyilkosságot követtek el. Lehetséges, hogy valakik parapszichológiával, tudat alatti irányítással, hipnózissal készítették őket elő a szörnyű feladatra? Ne feledjük, hogy Afganisztánban módfelett elterjedt a heroin és egyéb kábítószerek használata. Ez, egybevetve a muzulmán vallással kitűnő eszköz az Illuminati forgatókönyvéhez. Arról, hogy kik irányítottak és honnan, a terroristáknak esetleg fogalmuk sem volt, ők csak vakon teljesítették a “kötelességüket.”


Az Illuminati sohasem részrehajló, de azzal, hogy maga teremti meg a társadalom különböző frakcióit, az Oszd meg és Uralkodj elv alapján kitűnően irányíthatja a világuralmat. Az Illumináti egyaránt tevékenykedik a muzulmán és a nyugati világban.


Amint elérjük az Illuminati piramisának legfelsőbb és legkisebb gyűrűjét, rájövünk, hogy ugyanaz a hatalmi erő szervezi a new yorki merényleteket, mint az arra szóló visszavágást. A sakktáblán csak engedelmes parasztok vannak: G.W: Bush, Cheney, Powell és Blair... A mögöttük lévő piramis okozza a Problémát, erre tőlük jön a jól megszervezett Reakció és végül adják a mindenki által epedve várt Megoldást, amivel a saját sajtójuk és hírközlőszerveik megetetik a közvéleményt.


[link]

2010. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy titkos társaság, erős fonalak kötik őket a szabadkőművesekhez, de a két csoport nem ugyanaz. Bár a legnagyobb tagok állítólag mind2 csoportban benne vannak. Azt is hallottam róluk, hogy csak zsidó származású emberek lehetnek tagjai, de ezen belül is csak nagy nevű családokból származó emberek.


Gazdagok, nagyhatalmúak, és - szintén a szóbaszéd szerint -, céljaik eléréséhez okkultizmust és fekete mágiát is használnak.

2010. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
40%
j
2010. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
28%
Nem csak zsidókból áll, nácik, ázsiaiak, zsidók és afrikaiak is szerepelnek benne. Megsúgom, hogy a Szcientológus egyház, és a ku-klux klán is hozzájuk tartozik, fajtól, nemtől független, egy valamiben egységes: a fekete mágia. 2005-ben 2 amerikai újságíró belógott egy szektagyűlésre, és megszerzték a névlistát, a világ legnagyobb multicégeinek vezetői is rajta voltak, japánok, államelnökök, amit akarsz.
2011. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

és erre felteszem a bizonyíték a két amerikai újságíró szava :P

nekem ez tévinformációnak tűnik.

2011. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
27%
Ha nem hallottál még az esetről, akkor bizony elég műveletlen vagy a témában! A cikkük megjelent egy újságban, fotókkal mellékelve (egy hatalmas bagoly előtt imádkoztak, vörös, szektás ruhába öltözve egy erdő mélyén. nem áll szándékomban győzködni téged, éljél csak a hamis lila felhős világodban, ahol semmi ilyesmi nem történhet meg. kicsit tanuljál szimbolisztikát, tanulj meg olvasni a jelekből, pl az amerikai dolláron lévő szimbolisztikából sok mindenre következtethetnél, ha nem csak egy átlagbirka lennél aki csupán áldozata az egész illuminati mizériának, a hozzád hasonló emberek hitetlenkedése miatt tehettek szert ekkora hatalomra, és majd meglátod h. ha beáll az újvilágrend, majd a hülye is rájön hogy mifolyik (TE), de akkor már késő lesz sírni. tanulj egy kicsit a fekete mágiáról, a titkos társaságokról és a szimbolisztikáról
2011. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%

nyugodj le, én csak abban kételkedtem, hogy nem-zsidók is tagjai lehetnek az illuminatinak.


Viszont, hamár elkezdtél kötekedni: egy fénykép, a fekete mágia, meg a szimbolisztika nem valami erős bizonyítékok. Inkább logikai-filozófiai, társadalomtudományi, meg történelmi úton közelíteném meg a kérdést, ha valakit meg szeretnék győzni a titkos társaságok veszélyeiről. Semmiképp se kezdeném el sértegetni, meg birkázni, mert így csak egy mérges tini képét fested le magadról, aki megnézett valahol egy dokumentumfilmet, és onnantól azt hiszi, hogy mindent tud a világról. Egy ilyen embernek még akkor se hisznek, ha van is valami a mondanivalójában.

2011. febr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
78%
Oké, kicsit túllőttem a célon, de annyira sokat foglalkoztam a dologgal, dokumentumfilmek, cikkek, weblapok tömegét szívtam magamba, és sok összeesküvéselmélettel foglalkoztam már, de ez az egyetlen, melyről 100%-ig biztos vagyok, hogy igaz. Tudományos, és történelmi szempontból is vizsgáltam a dolgot, próbáltam saját magamban megcáfolni, de nem tudtam. Azért vagyok iszonyú dühös, mert nap mint nap találkozom a jeleikkel, és nem bírom ép ésszel felfogni, hogy az internet korában, a szabad információáramlásban is képtelenek az emberek felismerni a veszélyt. Bocs a birkázásért, de aki azt gondolja hogy ilyesmi lehetetlen, az egyszerűen hülye. Skull & Bones, Római Kör, Bilderberg-csoport, Rothschild- és Rockefeller család és a 7 nővér, ezek mind olyan fogalmak, melyekről még a jólinformált emberek sem hallottak még, pedig 2 perc alatt meglehet találni róluk a hátborzongató valóságot, elegem van az emberek vakságából, épp ez a vakság vezet minket a nyomorba. Az új világrend kialakulóban van, nagyon közel vagyunk hozzá, egyes szakemberek szerint az Illuminati egyik terve a teljes világhatalom végleges megragadására a dollár, és az arany bedöntése. Jelenleg olyan folyamatok zajlanak, melyben az embereket dollárba és aranyba történő befektetésre buzdítják, majd amikor ezek bedőlnek, a világ magánvagyonának jelentős része megsemmisül. Egy olyan katartikus káosz vár ránk, melyet még ember nem tapasztalt. Az olajbiznisz és bankok mind az Illuminati kezében vannak, ez a két szektor már elég ahhoz, hogy teljhatalmad legyen. Lényegtelen, úgysem tudok senkit meggyőzni, már rég feladtam, néha előjön belőlem a harag, amikor hamis wikipedia-s magyarázatokkal legyintenek rá az emberek, pedig a legveszedelmesebb ellenségről van szó, és ha összefognánk ellenük, akkor tehetetlenek lennének, mert épp a mi naivitásunk élteti, és pénzeli ezeket a kegyetlen embereket.
2011. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
43%

Én csak a pénz bedőlése utáni káoszban reménykedek, hogy akkor kicsúszik a kezükből az irányítás.


Egyébként meg sajnos nem ilyen egyszerű az eltávolításuk :( Bármilyen összefogás ellen megvannak az eszközeik. Terrorizmusozás, vagypedig a beépülés, és belülről szétzüllesztés. A sion bölcsinek jegyzőkönyveiben jópár taktikát javasolnak.


Igazából amit tehetünk, az az, hogy megpróbáljuk informálni a jónépet, és várunk, hogy hibázzanak.

2011. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
100%
az előttem szólók igen érdekes dolgokat mondtak el ezekkel nem akarok vitatkozni hiszen én is a választ keresve keveredtem ide. De van bennem egy kétely, logikus ez hogy van egy társaság ami eredendően gonosz és a hatalom megszerzése boldogítja őket és azzal a tömérdek pénzel ami most van a kezükben azzal sem elégednek meg és jó nekik ha az emberek szenvednek ez azért elég hihetetlenül hangzik meik ember ilyen vagy ki az akit ilyennek nevelnek. mi a célja ennek a titkos társaságnak valójában?
2011. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!