Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett akkor ez, mikor a...

Mi lehetett akkor ez, mikor a tükörbe néztem és?

Figyelt kérdés

Kb ez vagy 1 éve lehetett. Azóta teljesen megváltoztam. Érzelmileg is és gondolatilag is.

Úgy történt, hogy este teljesen levoltam gyengülve. Előjött a rossz hangulatom,megint. Leültem a székre, csak néztem magam elé. Illetve a tükörbe néztem a szememet. Kb vagy 3-4 percig ,Aztán hirtelen azt láttam, hogy kezd elsötétülni minden ,megszédültem .Majdnem elájultam. Mikor feleszméltem, eltűnt a rosszkedvem mintha teljesen kicseréltek volna. Egy új ember lettem. Hirtelen pozitív gondolatok öntötték el gondolataimat. Kicsattantam az energiától. Előtte sose voltam olyan, hogy megvédjem magam mások beszólásaitól... Ezek után ez is megváltozott. Aki valami mondott nekem annak frappánsan visszaszóltam.

Na meg nagyon bőbeszédű sem voltam. De az eset után ez is megváltozott. Hirtelen sokkal nyitotabb lettem mindenkire és többet beszélek másokkal, mint azelőtt. Na meg sokkal pozitívabban gondolkodok.


Később ezt elmeséltem haveromnak is. Meglepetésemre ő is elmesélte a saját történetét. Mikor bement a fürdőszobájába belenézett a tükörbe, a szemét nézte hosszú percekig...Majd neki is besötétült minden, és hirtelen megszédült. Majd magához tért. És őt is mintha kicserélték volna. Ellepték a pozitív gondolatok. Más ember lett azóta.


Ti csináltatok már ilyet?

Minek nevezik ezt?


2010. okt. 15. 22:05
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
bocs, hosszú lett egy kicsit..
2010. okt. 15. 22:06
 2/26 anonim válasza:

Szia!


Sajnos én ilyet még nem tapasztaltam,de nagyon jó lehet.Mármint az hogy valami hatására feltöltődtél energiával,vagy ép magad töltötted fel.Vagy az is lehet hogy ami addig hozzád fért és elszívta az energiád a tükör miatt nem tudta. Ezek csak tippek,sajnos fogalmam sincs mert sajnos én is olyan vagyok mint te voltál és csak kimerülni tudok.De nagyon örülök neki hogy létezik ilyen,és sikerült valamit áthidalnod,biztos vagyok benne hogy az energiád még nőni fog.Minden Jót továbbra is!

2010. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

szia

köszi :) neked is minden jót :)

(azt hittem valami ócsáróló komment az...)

szerintem meglehetne még ezt csinálni több alkalommal is, azóta persze kicsit csappant az energiám mert néha előjön a rosszkedvem, de a gondolataimat nem változtak. csak a rossz kedv hát igen.. de a lényeg az lenne, hogy koncentrálni kell rá nagyon, nem hiszem, hogy akkor gondoltam másra mikor 4 percig a tükörbe néztem a szemem.

azt hiszem akkor nagyon magam alatt voltam.

a lényeg a koncentráláson múlik. :)

szerintem próbaszerűen te is kipróbálhatod, én csak pozitívumot hallottam erről a dologról. :)

2010. okt. 15. 22:18
 4/26 anonim ***** válasza:

Csináltam már hasonlót, de veled ellentétben félni kezdtem saját magamtól, amikor hosszú ideig a tükörben néztem a szemem. Úgy éreztem, hogy nem én vagyok aki a tükörből visszanéz rám. Megkérdeztem magamtól, hogy: "Ki ez az ember?". Érdekes, hogy azóta nem kell hosszú ideig a tükörbe néznem, elég ha csak egy kicsit belenézek, máris elönt ez a félelem-rettegés-szerű érzés.


Szerintem lehetséges, hogy szellem okozza ezt. Téged megszállt egy jó szellem, engem pedig egy rossz. Természetesen ez csak feltételezés.

2010. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Másik válaszoló vagyok.
2010. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Valahogy én is arra gondoltam, hogy (mivel olvastam ilyenekről, hogy a tükör egy kapu a szellemvilágba vag yilyesmi) valami szellem esetleg megszállt".

Érdekes ez a teória. Te félsz ,rettegsz tőle , nekem meg hasznomra vált. Akkor lehet, hogy van benne valami.

2010. okt. 15. 22:30
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kis ideig egyfolytába a saját szemembe nézek a tükörben, akkor én is elkezdek félni. Rossz érzés, de csak addig amig nézem. Amúgy nincs ehhez köze szerintem semmiféle szellemnek.
2010. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ja és csak este.
2010. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
24%
ha beveszel egy love extasy tablettát ugyanezt a hatást kapod és még tükör elé sem kell ülnöd és bemesélni magadnak dolgokat...
2010. okt. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sosem szedtem be tablettákat se előtte, se utána :)
2010. okt. 16. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!