Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem jön össze egyik kapcsolato...

Nem jön össze egyik kapcsolatom sem, mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Az elōzō kapcsolatom júliusban ért véget, de éreztem, hogy nem az igazi. Azóta bármennyire is alkulnak jól a dolgok az ismerkedés során, mindig közbejön nekik valami és nem tudunk találkozni. Úgy érzem valaki, vagy valami megvéd tōlük/ nem akarja, hogy velük legyek. Csak egy-egy példa, miért gondolom így: elōször is érzem ezt a nyomást a mellkasokban, hogy valami visszafog engem. A 777 és 444 angyalszám mindenhol követ. Amikor a legutóbbi randit lemondták, mentem egyet sétálni egyedül és egy fekete macska jött velem szembe, megvárta míg odaérek hozzá és mintha azt kérte volna kövessem. Boszorkánysággal foglalkozom 5-6 éve (fehérmágia, wicca az amivel jelenleg azonosulni tudok), ezért nem is befolyásoltam senki szabadakaratát. Egyszerūen nem értem mi lehet ez az energia. Az, hogy nem jött még el az ideje/karrieremre kell fókuszálnom megint értelmetlen, mert miért ne lehetne randizni közben? Mit érdemes ilyenkor tenni? Witch bottle? Tisztítás? Meditálás?

2023. nov. 20. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Az a te legnagyobb bajod mindenbe mindent belelátsz.

Tisztíts meg mossál ,az így van. sose árt!

2023. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es és 2-es gondolom látjátok melyik kategóriába írtam ki a kérdést. Nem is értem minek vagytok akkor itt
2023. nov. 20. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Itt inkább az a kérdés, hogy ezt te komolyan gondolod vagy szándékosan kreáltad magadnak ezt?

Mert az nem mentség, hogy ez más kategória amit az előbbieknek címeztél.

Most tényleg sújt téged valami hasonló probléma vagy csak unatkoztál és összedobtál egy ilyen kérdést?

2023. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha boszorkány vagy nézd meg a kártyába a választ 🤣
2023. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!