Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » (Volt)Szkeptikusok, mi történt...

(Volt)Szkeptikusok, mi történt veletek egyszer amire azt kellett mondjátok, na jó, tényleg erre nincs semmi evilági magyarázatom?

Figyelt kérdés
2023. nov. 30. 18:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen még nem történt velem. Olyan sokszor volt, hogy azt mondtam, hogy fogalmam sincs ez vagy az miért történt, de ebből nem arra következtettem, hogy biztos valami ezoterikus dolog áll a háttérben.
2023. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szkeptikusok ilyet nem mondanak, csak olyat, amit az 1. is.
2023. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%

Megtapasztalta Isten kegyelmét.

Meg kellett volna halnom, többször is, de valahogy mégis túléltem. Sőt egyszer meg haltam autóbalesetben, de a jó istennek úgy tetszett, hogy időhurokba tette azt a percet és visszatekerte az időt, hogy én akkor lefullasszam a kocsimat és kinyírjam az aksiját, tehát el se tudjam hagyni a parkolót.

Így a fejem a nyakamon maradt és nem szakadt le a belém csapódó szürke swift-től.


De ezt megelőzően természetesen térdre kellett rogynom Isten előtt és beismernem, hogy elég nagy tévúton jártam, mert már az öngyilkosság foglalkoztatott. És Éreztem , hogy velem van, nem hagy cserben és éreztem az erejét. Soha hasonlót nem éreztem. Nem kívülről jött az Isten ereje, hanem belőlem, a belsőmből sugárzott kifelé. Mindig is bennem volt, ahogy minden emberben ott van. Ő a Krisztus szent lelke, aki kiáradt a keresztfáról és a mai napig csodákat tesz, gyógyít.


Hát így esett meg, hogy hitem lett a Jézus krisztusban és a szent lelkében, mely megteremtette az egész világmindenséget. Így esett meg, hogy most itt pötyöghetek ide az élményemről és nem 3 és fél éve rohadok egy koporsóban.


Valaha szkeptikus voltam. De ma már hiszek.

2023. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos csak kb fel oldalban tudnám leírni úgyhogy túl hosszu lenne

De ilyen események sorozata nincs

2023. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%

Hát az úgy vót hogyhát nékem vóna egy ilyen jó kis problematikám.

Az lenne itten a gond hogy nem áll a csikalló, na mondom jólvan, a rosseb kegyelmet nekije, hát megyek osztán elgyepálom az asszonnépséget. Aztán lássanak csudát, egyszercsak mégis megeredt az a csikallóm, nézek is hogy mi lelte kendet, erre gondoltam, na jólvan most aztán kapsz egyet asszony, beis mentem és jól lekaptam az asszonnépséget az tíz körmérűl.

Volt is nagy mulatozás, na mondom jóvan rögtön meggyógyút a csikallok, ez bizon ISTENI csuda, én mondom.

Azóta is mindig elkapom az asszont, mostmár tudja a helyit nekije, jól élvezi is, amikor megmutatom ki az ura, azota nem is szégyenkezek neki, nem is jut eszibe szeretöt tartani, szóval hát ez az én kendem története a rosseb vigye el!

2023. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
12%
Feltesznek egy értelmes kérdést ezotériában. Na akkor megállna minden tudomány.
2023. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Negyedik Fidesz kétharmad...
2023. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Semmi, pedig nagyon várok egy ilyen történést. :D

Bezzeg a “hívő” ismerőseim naponta látnak szellemet, ufót, jelenést.

2023. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Mindenre van evilági magyarázat, csak maximum nem állsz a szükséges fizikai törvényszerűségek ismeretében, vagy ritkább esetben azért tűnik megmagyarázhatatlannak 1-1 történés, mert a tudomány nem áll még olyan szinten, hogy minden univerzális fizikai, matematikai törvényt / összefüggést ismernénk.
2023. nov. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Mondok egy példát, h velem miért nem történnek ilyen dolgok: pár éve kb ilyenkor meghalt nagyapánk. Rá egy hétre nővérem ült a konyhában és kopogást hallott. Nagyapa hazajött elbúcsúzni, mondta ő.

Másnap én is hallottam a kopogást. Kinyitottam az ajtót és ledöbbentem… az új karácsonyi ajtódísz kopogott, ahogy fújta a szél.

Mindenki azt lát/hall/hisz, amit akar.

2023. nov. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!