Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen és mennyi tudatos álom...

Milyen és mennyi tudatos álom technika létezik? Le tudnátok írni?

Figyelt kérdés
1-2 hete próbálkozom minden technikával de nem jön össze az álom naplót nem tudom vezetni mert sajnos olyan bonyolultnak tűnik az álom amire emlékszem hogy egyszerűen nem tudom meg fogalmazni

dec. 20. 19:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9. Azt hiszel amit akarsz!
dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jó de tegnap is álmodtál és reggel egyáltalán nem emlékesztem rá ilyenkor milyen technikát ajánlasz 10#? Az éjszakai ébresztőora helyett
dec. 21. 20:28
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez olyasmi mint "bármi más", akarnod kell, gyakorolni, és egyre többször fog sikerülni. Ne akard az összes álmodat (egy éjjel több is van) egyszerre, minden részlettel, csak egy valamit ragadj meg, egy részletet, és azt tartsd meg, és rögtön írd le, akár még az ágyban fekve egy darab papírra.
dec. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Folyamatos kepzelt mozgas a lenyeg

Kepzelj el egy targyat amit megfogdosol erzed ahogy fogod meg lasd is a kezed ahogy fogod

dec. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én hallgatok valamilyen meditacios zenét, elképzelem hogy emelkedik a karom, testem és közbe a környezetet is ahol lenni akarok, teljesen valóságos az egész
dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szerinted én meditálni akarok b+? Xddd #15
dec. 22. 13:48
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom neked hogy a tudatos alom az meditacio
dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tudatos alom kemeny melo, nem lehet csak úgy nezelodni mert tenyleg elalszol, folyamatosan csinalni kell valamit
dec. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18# Teljesen igazad van,pl ma sikerült de pár perc után félig tudatos,félig sima ámom lett.Egy zavaros katyvasz amiből felakartam kelni.De az eleje nagyon jó volt,nem ébredtem fel egyből.
jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!