Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit érzünk amikor meghalunk?

Mit érzünk amikor meghalunk?

Figyelt kérdés
febr. 3. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Én még sosem haltam, meg, ezért nem tudom első kézből elmondani neked, csak olyanoktól elmondás alapján, akik saját bevallásuk szerint már meghaltak legalább egyszer.

Volt aki éles szúró fájdalmat érzett, olyan erőset, mint még sosem és utána már semmit sem. De olyan is volt, aki végtelen megnyugvást. De olyan is volt aki egy örökkévalóságnak tűnő rettegést élt át (fulladás volt) és egy idő után kívülről látta magát, de a félelem csak nem múlt el. Ez azt hiszem változó és mindenkinél más lehet.

febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos van egy ijedtség, kapálózás az egó részéről ha viszonylag lassan megy át rajta az ember. Aztán nem tudom. Lehet az is hogy semmi. De nem az a semmi amit elképzelünk :)
febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyarországi fényképeszek kitalálták , hogy kimennek amerikába dolgozni és fogadkoztak a magyaroknak ,hogy mindenkiről csinálnak fotókat. Ekkor még Magyarország nagyon tiszta volt semmilyen más nép nem lakott itt. A magyarok mind egyformán néztek ki tehát ikrek voltak. Kint amerikában fotózták szinte mindenkit és mindenki egyforma volt tehát olyanok voltak mint a magyar ikrek csak nem úgy néztek ki. Így derült ki hogy ZSidók. Csak azok legújabb magyarnak mutatták magukat, mert úgy viselkedtek ,mint a 85-90IQ-s selejtek. A 85-90IQ-s selejtek az öregek fiainak a leamortizalodtaik.

Amikor készült a világegyetem a magyarok kerestek egy bolygót ,mivel nekik fejlettebb technikajuk volt az kimutatta ,hogy az még az ovuke lehet. Nem költöztek oda csak ott éltek. Közben a ZSidó atloktek őket mashova miközben aludtak. Kiderült hogy az ilyen ikreket a magyarok bolygojara küldtek a ZSidok azután hogy már ellökte őket. A magyarok közel 11.5milliard évesek. Élő múzeum. A magyarok tudták hogy a másik világban nem élhetnek örökké. Mindenki nem volt képes saját testét és elméjét és tudatait ellenőrizni, pedig üzenetet is küldtünk nekik. Személyesen ellátogattak a hozzájuk. Nem tudtam ellenőrizni azt a magyarokat amikrol azt gondoltam , hogy működik az elméjük és tudnak gondolkodni, mert nem volt hozzájuk kedvem. Beszélgettem velük hogy talan többet nem tudnak innen elmenni és a ZSidó azt mondta hogy jo itt a gonosznak , mert a ZSidoval elirányítják ezeket a balekokat. A magyarok nem tudnak szaporodni, mert ZSido van köztük és az sem tudta volna irányítani az elméjét és a tudatait egy idő után. A ZSidot nem tudták legyőzni sokan, mert itt már nem volt mit enni. A ZSido és az ikrek arra várnak hogy a magyarok kiderüljon ki az áruló zsidó. A magyarok csak úgy használhatták a technikajukat , hogy maguk közé engednek ZSidókat. A közel 11,5 milliard éves nem vette észre ahová hozták az ikreket.

febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy halsz meg
febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!