Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha magamra tetováltom valakine...

Ha magamra tetováltom valakinek a nevét az befolyásolja a kapcsolatunkat és a kötődést köztünk?

Figyelt kérdés
Nekem nincs tetoválásom, viszont érdekel a téma. Állítólag egy-egy tetoválás befolyásolja az életünk, a dolgok alakulását stb. Ha egy név tetoválást csináltatok az miben fogja befolyásolni az életem?
febr. 12. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Föleg szakítás után nagyon hülye dolog!
febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 grafno ***** válasza:
76%
Akkor max a szüleid vagy a gyerekeid nevet.
febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Kislányom nevére gondoltam
febr. 12. 17:19
 4/8 anonim válasza:
18%
Nézzük, kinek a neve. Szerintem jobb, ha nem írod ki a neveket, ha nem akarsz felesleges kérdéseket
febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grimfox ***** válasza:
88%
A kapcsolatodat az adott személlyel nem befolyásolja semmi olyan módon, amire gondolsz. Legfeljebb a személy véleménye változik rólad, ha látja, tud róla. De ne is akard ilyen módokon befolyásolni mások hozzáállását. Jobb tettekkel kiérdemelni, hogy közel álljon hozzád.
febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha számodra sokat jelentene, és megerősítene, akkor érdemes. Ez így olyan, mint egy karkötő vagy kulcstartó, ha meglátod, emlékeztet téged, hogy valakinek fontos vagy. Ezáltal a kapcsolatotok is javulhat, ha téged motivál a gyermekeddel való kapcsolatod. Segíthet abban is, hogy átvészelj nehezebb időszakokat, lehet a szeretet jelképe az életedben.

Viszont olyan céllal nem érdemes, hogy magadhoz kösd. Nem várhatod azt sem, hogy emiatt nem lesznek vitáitok vagy sima lesz a kamaszkor és hasonlók.

febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kedvenc állatod nevét tetováltasd a homlokodra vagy a sajátod.

Nehogy elfelejtsd.

febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Magadat kötöd hozzá, őt nem tudod így birtokolni. Nem egészséges ez az egész gondolat. Arra törekedj, hogy időt tölts vele, élményeket szerezzetek. Ne valami mágiától várd a szeretetét.
febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!