Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor érdemes feltölteni az...

Mikor érdemes feltölteni az ásványainkat?

Figyelt kérdés
Én speciel eddig mindig újhold napján töltöttem fel őket. Viszont már elég rég töltöttem fel őket, úgyhogy ebbe a hónapba szerettem volna, de sajnos pont aznap elfelejtettem. A következő az telihold lesz vagy pedig várok márciusig a következő újholdig. Ti hogy szoktátok?

febr. 12. 21:39
 1/7 Grimfox ***** válasza:
86%
Én hagyom őket természetesen működni, és csak akkor töltöm fel őket saját kezűleg, amikor éppen használom(használat közben).
febr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Teliholdkor kell őket tölteni xD
febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
78%

Igen teliholdkór kell tölteni őket…

Egyébkènt meg tisztítás aztán energetizálás. Hideg folyó víz alatt kell megmosni, aztán egy hangtálba megszoktunk rezgetni őket. Valaki füstölő fölé tartja őket úgy tisztítja. De mondom energetizálni hangtállal is lehet.

febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Én rákönnyezem, miközben újszülöttek testéből szívom ki az energiát és átadom a bölcsek kövének. Ez a Potter féle feltöltés.
febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
28%
Én általában usb c vel szoktam tötleni őket… jézusom felnőtt emberek köveket “töltögetnek”
febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5, a templomban meg rózsafüzért nyomorgatnak. Azokat mégsem nézik le, mert ez már "megszokott"
febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
71%

5-ös. Gondolom szerinted akkor a Dalai Láma is bolond, meg az összes buddhista és hindu…😏

Hát te bajod, nem a miénk, mi csak mosolygunk ezen.

febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!