Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadni illetve...

Hogy lehet elfogadni illetve elfogadtatni az emberekkel a sorsukat ami nem éppen olyan mint amilyen életet akartak volna élni?!

Figyelt kérdés

Ezt hogy sikerül az embereknek vagy mindig csak a legutolsó mentsvár az öngyilkosság amibe mi embereket menekülhetünk!?

Én elhiszem hogy a karma vissza üt vissza csap.

De senki se egy valaki sem hibátlan.

Nem csinálhatunk mindent jól az életünkben. Pláne aki valamilyen fogyatékossággal szindrómával él.

Nem mindent lehet az elkényesztetésre fogni.

Nagyon kegyetlen könyörtelen nehéz ez az emberi élet.

Az emberi állati érzéseknek belső nemi hormonok nak meg nagyon nehéz parancsolni és úrrá lenni rajtuk.



ápr. 1. 23:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Mit csinál a maga problémáival?

Az én szavaim és mondataim sem légből kapott hülyeségek és egyebek van alapjuk van alapom rá,hogy évtizedek óta kivagyok borulva és gyötör kínoz több minden és stbk tisztelt felhasználó!!!

ápr. 2. 22:33
 12/21 Grimfox ***** válasza:

Azokat a dolgokat, amiket leírtam. Ha úgy gondolom, megoldható a problémám, dolgozok rajta. Ha nem megoldható, azon dolgozok, hogy ne akadályozzon. Vegyük például a pánikbetegségemet alapul. Az eléggé tudja akadályozni az embert a legkisebb dolgokban is. Főképp ha naponta több roham is van. Szedem a nyugtatót, ahogy az orvos felírta, hogy ne gyűljön fel a feszültség, és ha érzem, hogy mégis halmozódik, vagy váratlanul közel kerülök egy rohamhoz, akkor egy elsajátított módszerrel csökkentem a tüneteket, vagy ha időben le tudok ülni, teljesen elkerülöm a rohamot. A félévente 1-2 roham sokkal élhetőbb, mint a napi 1-2. Sokáig tartott ide eljutni, de így már nem zavar a mindennapokban, és nem is aggódok, hogy például munka közben rohamot kapok. Ami még fontosabb, hogy tudok tőle dolgozni. A pánikbetegség már nem akadályoz benne.

Ez csak egy példa. Sok problémám van, mindet máshogy kell megközelíteni. Mindegyikkel más szinten tartok.

ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

És akkor ne unja meg az ember az életét ne legyen belőle elege a sorsából igaz!?

Hogy egy nyűg teher bajokkal gondokkal problémákkal tele tűzdelt az egész egy emberi életünk.

Az én emberi életem is egy örök szívás szopás marad egészen halálom napjáig is az marad.

ápr. 2. 22:45
 14/21 A kérdező kommentje:
A szüleim amikor meghalnak bátyámmal nem férek nem férünk össze akkor lesz jön a fekete leves és takarodhatok ki karhatalommal hivatali személyek kilakoltatása által az utcára lakni,vagy a parkban lenni mindennap halálom napjáig.
ápr. 2. 22:48
 15/21 A kérdező kommentje:
És még egészséges sem vagyok én sem meg homokos is vagyok de akkor nem ez lesz a lényeg hanem, hogy ne kelljen a szabad ég alatt élnem, élni.
ápr. 2. 22:50
 16/21 Grimfox ***** válasza:
Ha nem megoldásokra van szükséged, hanem önigazolásra, akkor nem tudok mit mondani.
ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Se hajléktalan szállón tartózkodni.
ápr. 2. 22:50
 18/21 anonim ***** válasza:

Ha pánikbeteg vagy mkert nem hipbozissal kezelteted magad vagy meditacioval? Sokkal hatasosabb mint a gyogyszerek

Olyan mint a fajdalomcsillapito - a fajdalmat tompitja, de a kivalto okot nem szunteti meg

ápr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Grimfox ***** válasza:
Önhipnózist, és meditációt is használok, így előzöm meg a kezdődő rohamot, vagy csökkentem a meglévő hatását. Évek óta sikerrel használom. Bár a meditáció inkább az okok feltárására, vagy új lehetőségek keresésére alkalmas, az önhipnózis az, ami direkt hatással van rá. Viszont nem meditálhatok, vagy feküdhetek önhipnózisban 7/24, ezért szükséges a gyógyszer is, hogy az éber időszakokban csökkentse a szorongást.
ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Csak sajnos kevés olyan gyógyszer van ami nem szedál le, ha antidepit vagy antipszichotikumot kell rá szedni, akkor meg egy örökkévalóság beállítani

Saját tapasztalat

ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!