Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit ronthatok el, ha csak...

Mit ronthatok el, ha csak irigy féltékeny ártani akaró embereket vonzok be, akik csak annak örülnének ha helyem se lenne a világon?

Figyelt kérdés
Senkim sincs aki nekem jót akarna. Mindenki csak lefelé nyomna.

#vonzás #rossz akarók
ápr. 23. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

ez magyarország.

velem is így van.

nem rontasz el semmit, csak a magyarokból sok a gaz, a hulladék és a söpredék. csak irigykednek. maguknak többet ártanak, csak ahhoz is hülyék h észre vegyék.

ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

En is így vagyok. Rájöttem, hogy azért van ez, mert el kell fogadjam, hogy egyedül szamomra biztonságosabb, mert ha társaságra/ társra vágyok magamra vonom a rosszat!

Ennyi pech nincs, ezek szerint az utam egyedül kell folytassam!

Ha masokat szerettem, ragaszkodtam normalisan, csak gúnyolódást, gyülöletet kaptam, az, hogy nem szerettek, az semmi, érthető, de tönkre akartak tenni!

Minel jobb voltam , annál inkább

Még az is, hogy ezekre a leckékre szükségem volt, mert nem értettem es hittem, hogy a rossz létezik, es hogy nem félreértés és nem véletlen. Nem hittem, mert en rendes voltam es masokról is ezt feltételeztem, es ott tévedtem! Most mar feketeövem van rohadtsági leckékben!

ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

bizony, igazad van.

igaz az a mondás, hogy mindenki magából indul ki. ha én jó ember vagyok, persze h azt feltételezem h mások is azok. de már én is tudom h senki se olyan, mint amilyen én vagyok. a kedves, rendes emberek is mindig egy hatalmas fordulatot tesznek és mindig én rajtam kezdik. jobb egyedűl. egy büdös szót nem szólok már senkihez se.

már pánikbeteg is vagyok, nem bírom az embereket.

majd leszázalékolnak és soha többé ki se kell tennem a lábamat az emberek közé.

ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

A jövődbe megfogod találni a választ. Viszont a Siralom völgyét senki nem kerülheti el. Rajtad áll, hogy meddig tartozkodsz benne. Izrael 40 évi vándorolt a pusztában, mire...


Ahhoz, hogy megtaláld a jövődben a választ a múltadat rendeznek kell.


És nem jósók, asztrólógusok ezoterikusok mondják meg a valódi jövődet.


Kezd Dereck Prince: Áldás és átok c. könyvével. Sok mindent megfogsz érteni, még világiként is.

ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg az is, hogy rohadjon meg aki ezt a “ bevonzol” dolgot kitalálta, elsősorban az vonzódik hozzád, akinek szüksége van rád es elég kedvesnek, nyitottnak, jóindulatúnak es sikeresnek lát ahhoz, hogy rád mozduljon.

Tehát nem a te hibád es felelősséged más szarsága es ganésága, es az, hogy az emberek zöme egy lelketlen esztelen figura, ez mind nem a te hibád. Es keves a normalis, jóravaló. Te felelősseged az, hogy IDŐBEN tanuld meg kiszűrni a gané embereket es ehhez tapasztalat kell !

A bevonzásban annyi az igaz, hogy negatív energiák (depresszió, tragédiák, drámák) negatív embereket hozhatnak az életedbe, akik segítenek neked az öndestrukcióban es szétesésben.

Saját negatív önképedet es öngyűlöletedet fordítják ellened. De nem vagy hibás ebben, semmikeppen nem direkt bevonzod a szadistát, hanem sok a gonosz ember, nehez jót választani, ha hianycikk, masik meg, hogy kit vonzzal be, ha ez valasztek, ezek vesznek körül es a hangulatodon fontos emelni, ennyi

ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Ez a bevonzás duma miatt normalis emberek hibasnak érzik magukat, hogy ha valaki tesz ellenük valamit, azt hiszik, hogy ők a lúzerek es a hibásak. Nem apám, ha lúzer lennél egy manipulatív irigy ember nem állna szóba veled, sikeres vagy egy bizonyos szinten. Aztan hogy emellett elváltál es emiatt felhulye vagy mert ki vagy merülve, megkönnyíti a dolgát. De nem a te lúzerséged az oka es nem a te hibád ez!
ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Menjél dolgozni állami szférába


Ott nem kell vonzani.

Alapból ott vannak! :)))

ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudattalatt
tegnap 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van bevontas mas neven tudattalatti csak valki igy adta vevonzas
tegnap 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!