Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet előérezni kiskortól a...

Lehet előérezni kiskortól a viszonylag korai halált?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok. Már egészen kiskorom óta bennem van ez az érzés. Nem akadályozott soha semmiben, nem élek paranoiában, nem idegel, egyszerűen bennem van és nem értem a miértjét. Csak felsejlik az emberben a miértje. De nem úgy, hogy én öngyilkos leszek, vagy külső hatás, vagy a saját testem mondja fel a szolgálatot. Semmi konkrét. Egyszerűen egy érzés, miszerint nem vár rám hosszú élet.
ápr. 25. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Én meg azt érzem,hogy jövőre már nem leszek itt..és egyre erősebben.
ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Robbie Williams meg azt nyilatkozta hogy nem fogja megérni a 30 éves kort és most múlt 50.


https://www.youtube.com/watch?v=mSCqeuaP3Lo

ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen regebben, szerintem azert mert nem tudtam elkepzelni az eletem. Marmint, a hogyan tovabb reszet. Amugyis szeretek mindent eltervezni elore es rosszul viselem ha valtozas tortenik a megtervezett dologban, de a jovo folyamatosan valtozik a donteseid es a kulso hatasok fenyeben.
ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A családodban mennyi az átlag-életkor?
ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4+ Mind két ág, nem csak az egyik számít.
ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én képtelen vagyok elképzelni magam akár már 36 évesen

Sajnos már csak pár évem van addig

Egyszerűen összeegyeztethetetlen a személyem az élettel főleg úgy hogy középkorú vagyok…

Szóval van ilyen

De én sajnos rettegek tőle

ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok..Most 48 éves és gyerekkorom óta tudom,hogy nem leszek nyugdíjas,mert 1. addigra nem lesz meg ez a rendszer, 2. már nem leszek itt..Viszont ahogy közeledik ez az időpont egyre érdekesebb érzéseim vannak,pl. hogy nincs halál,csak elmegyünk és kész...lehet,hogy kiemelnek ez miatt..


Nézzétek meg mit jelent a 2030-as dátum..

ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7-es, nagyon érdekes amiről írsz, írnál még többet?
ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#6 Ha most túl vagy a 30-on, akkor is fiatal vagy még. Mit értesz az alatt, hogy "összeegyeztethetetlen a személyed az élettel"? Elgondolkodtató téma ez az egész.
ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Addig válaszolok helyette: gondolom nem kompatibilis a személyisége ezzel az elcseszett világgal.
ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!