Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezósok miért hazudnak?...

Az ezósok miért hazudnak? Több hete meghalt egy jó ismerősöm akit szerettem, de még sohasem álmodtam vele, nem üzent nekem semmi! Másoknak pedig elvileg üzennek neki...

Figyelt kérdés
ápr. 27. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én egy barátommal értekeztem álmomban ma este, na erre varrjál gombot.
ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%

Az álmokra gyakran mondják azt, hogy az agy "lomtalanítási folyamata", és hogy az agy így dolgozza fel és kukázza ki a fölösleges infót, de ez nem egészen igaz. Az igazság részben az, hogy az álmok a tudatalattiban lévő mindenféle dolgok teljesen random megjelenése (sokszor ugye a legfrissebben szerzett infók, pl. aznapi vagy pár nappal az álom előtti eseményekről). Az igazság másik fele pedig az, hogy mit álmodunk, attól függ, hogy kinek milyen mélyebb tudatalatti, főleg - de nem kizárólag - elfojtott érzelmei, gondolatai, indulatai, vágyai, esetleg emlékei vannak.

Például azért álmodunk a halott ismerőseinkről, mert azok az életükben, vagy maga az ismerős elvesztése nagy hatással volt ránk. De igazából semmi ezoterikus dolog nincs ebben az egészben. És egyébként nem csak halott ismerősökkel szoktunk álmodni, sőt.

Az álomfejtősdi is például onnan ered, mint minden más vallási és ezoterikus dolog: az ember ezzel próbálja megfejteni, megmagyarázni az őt körülvevő világot. De fölösleges ennél többet belelátni.

Ami viszont tény, hogy az álmaid rólad árulkodnak. Ha valakiről sokszor álmodsz, valószínűleg valami olyat tett veled/mással, vagy olyan érzéseket táplálsz iránta (szeretet, szerelem, harag, gyűlölet, félelem, megbánás, bűntudat stb., bármi lehet), ami nagyon mély nyomot hagyott benned. Ha egy szituációról álmodsz gyakran, akkor az hagyott benned mély nyomot. Ha kutyákkal álmodsz gyakran, akkor az - vagy például egy kutyákhoz kapcsolódó valamilyen élmény, trauma, tárgy, szituáció, ember, érzés, stb.

Ha nagyon szeretnél álmodni egy ismerősöddel, akkor lefekvés előtt közvetlenül nézegess róla képeket, hallgass közben olyan zenét, ami érzelmileg nagy hatással van rád, esetleg még a számodra fontos illatokkal is próbálkozhatsz. Így tudod a legnagyobb eséllyel rávenni az agyadat, hogy ő legyen benne az álmodban - vagy ahogy te mondtad, "üzenjen neked", vagy ahogy mások mondták, "meglátogasson".

Hogy az ezósok miért hazudnak... anyám példájából okulva tudnék mesélni nagyon sokat, de ezt inkább megtartom magamnak. Kérdezd meg őket személyesen, és abból vond le a következtetéseket. De figyelj oda arra, hogy hogyan reagálnak - őszinte a reakciójuk? Vagy terelnek és mismásolnak? Ha utóbbi, akkor milyen érdekük fűződik hozzá? A helyedben én ebből indulnék ki, és ha sikerül objektívan nézned a dolgot, akkor meg fogod érteni.

ápr. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nyitott az ilyen kommunikáció iránt, akkor fogalmazzunk úgy, hogy nem tud kapcsolódni veled, nem tud elérni. A kérdésed megfogalmazásából pedig az jön le, hogy nem hiszel az ilyesmiben.
ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Őszinte reakciók?


Hát vannak őszinte beszámolók is, hogy látták a Noch Lessi szörnyet.

ápr. 28. 10:51
 15/19 anonim ***** válasza:
Valaki az álmaira nem is emlékszik egyátalán. Valószínűleg a kérdező is így van ezért van ilyen infantilis megnyilvánulása.
ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Aki nem emlékszik egyáltalán, az nem alszik elég jól.
ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16-ost alá tudom támasztani, én egészen gyerekkorom óta csak akkor emlékszem az álmaimra, amikor legalább 7 órát alszom.
ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Engem Krisztus érintett meg.

Átadott ezzel némi hírmorzsát. Ő úgy látja, aki valaha is élt, az nem halott. Az időt másképpen látja. Számára nem létezik múlt, jelen sem pedig jövő, számára nem létezik olyan, aki halott lenne. Aki keresi, az megtalálja, aki kéri, annak megadatik, aki pedig kopogtat, annak megnyitatnak az ajtók.


Az UFÓ-k pedig léteznek. Bár hatalmas közbevetés van köztünk hiszen nem bírjuk azonosítani őket. Földön kívüliek léteznek, de hatalmas légüres közbevetés van köztünk, de ide lesznek vezetve. csak nem űrhajóval jönnek. Akik pedig itt járnak, azok innen is származnak, csupán néhányan nem a mustból jönnek.


Karácsonykor pedig én is minden évben körbe röpködtem az egész házat. Sőt, nem csak karácsonykor, hanem volt egy évtized, amikor körbe röpködtem az egész környéket. Biciklivel mentem a díleremhez, de vadászrepülővel jöttem visszafelé. Az de fless volt. Már néhány éve leszokóban vagyok a cuccról, de azért megesik, hogy évente egyszer elszívok egy spanglit. Már nem kell. látod, egy éve nem szívtam és full agyhalott vagyok józanul is.


A lényeg, hogy az emberek élete olykor időben fedi egymást mások életével. Jézus számára, Isten számára pedig nem akadály az idő. A lélek vándoról. Ismerősöd pár hete meghalt, de lelke benned él egy új életet. A te lelked pedig benne élt le egy életet. Egy a lélek, ahogy egy az Isten is. A holtakat pedig hagyd a holtakra és tarts az élőkkel. Az élet örök és a lélek végtelen, ahogy a lélek is örök és az élet végtelen.


Ha tetszett a válaszom, NE írj nekem üzenetet. Csak beszélj Istenhez. Ő is benned él, ahogyan te is Őbenne. Jézus az Isten és te vagy a Szentlélek. Egyek vagytok.

ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Szép és érdekes fantázia történet.


Űrhajók helyett mivel jönnek az űrlények?

ápr. 28. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!