Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon miért van az, ha rágondo...

Vajon miért van az, ha rágondolok, neki is pont akkor jutok eszébe?

Figyelt kérdés

Van az életemben valaki, akivel szerintem mindig is volt köztünk vonzalom, de egyébként barátok vagyunk. Azt nem tudom ő hogyan érez irántam de most nem is ez a lényeg.


Nem beszélünk egyfolytában. Viszont amikor eszembe jut, mindig mondja, hogy pont ma jutottam eszébe én is. És ez nagyon fura, mert már többször is előfordult ez. Ami meg a másik, hogy többször volt már olyan is, hogy csuklott, mikor nagyon erősen gondoltam rá.


Nehéz megfogalmazni, hogy milyen a kapcsolatunk, de mintha lenne valami láthatatlan kapocs közöttünk. Valami "szellem" ami közvetíti közöttünk a kapcsolatot szellemi síkon. Megérezzük, amikor gondolunk egymásra.

Senki mással nem tapasztaltam még ilyet. Bár olyan már történt velem régebben, hogy gondoltam valakire és pont utána hívott fel telefonon/láttam valahol.


Arra lennék kíváncsi, hogy tényleg létezik ilyen kapcsolat? Esetleg van bármi köze a karmikus kapcsolathoz? Van valakinek hasonló tapasztalata?

Olyanok válaszának is örülnék, akik esetleg valamennyire jártasak az ezotériában.



máj. 3. 20:01
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%

Tapasztaltam már én is szinte hihetetlen véletleneket, de reális / matematikus megközelítéssel belátható, hogy az élet ilyen "véletlenek játéka", ahogy mondani szokás, de bármi misztikum nélkül.

Az emberek szeretnek beleképzelni misztikus dolgokat, hétköznapi jelenségekbe.

máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez telepàtia. Két egymáshoz közelaàlló személynél működik. Semmi misztikum nincs benne.
máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

Telepátia is misztikum kategória, semmi bizonyíték rá, csak szóbeszédek.

Az oroszoknak voltak régi kutatásaik, de már ők se nagyon hangoztatják, szovjet hatalmi nyomás is befolyásolhatta a vélt összefüggéseket.

Amerikai kutatók összekötötték két ember agyát, de csak vezetékesen, EEG-elektódákkal, illetve elektronikával is ráerősitve, gondolom.

Távolsági "kisugárzás", kódolt adatfolyam, ráadásul címzett tartalom (agyam IP-címe hol?) nincs. Kitaláció.

máj. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
27%
Telepátia? Vagy inkább azt hazudja, amit hallani akarsz. Csak ezt meg te nem akarod hallani.
máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, de milyen célból hazudná ezt?
máj. 4. 18:29
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Pl hogy megfektessen. Vagy csak felszedjen.
máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!