Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban hogy az ember...

Hisztek abban hogy az ember halála után jobb helyre kerül és néz minket?

Figyelt kérdés
És abban hogy mindennek megvan az oka pl. hogy valaki mikor hal meg? Anyu pár hónapja elment beteg volt, mindent megtettünk érte, gondoztuk. Nem tudom hogy felfogni az egészet úgy hogy könnyebb legyen.
máj. 11. 11:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Csak agyalok hátha az én hibám, mit tehettem volna még, mit gondolhatott mielőtt elment stb
máj. 11. 11:49
 2/23 A kérdező kommentje:
Biztos megvan az oka hogy miért pont most, miért lett ilyen beteg, miért ilyen fiatalon mert azért nem volt idős, és én is fiatal vagyok még ehhez sztem
máj. 11. 11:51
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Én hiszek a túlvilágban. A halált ettől függetlenül nehéz feldolgozni, mert el vagy szigetelve attól, akit szeretsz.
máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pontosan. Megpróbáljak elmenni halott látóhoz hogy tudjak vele beszélni?
máj. 11. 12:18
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne.

Nekem szokott segíteni, ha elmegyek a temetőbe. Nem tudom, hogy ti hogyan vagytok vele.

máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mègjobban magamba zuhannèk
máj. 11. 12:32
 7/23 Grimfox ***** válasza:
100%

A halottak már nyugalomra tértek, bármi is van a halál után. Jobb nem megzavarni a békéjüket, hiszen ők már másként tapasztalnak mindent. Megeshet, hogy feldühíti őket, vagy szenvedést okoz nekik, ha vissza kell térniük, ha ideiglenesen is az emberek közé.

Talán úgy könnyebb elfogadni, hogy belegondolsz, noha szenvedett a betegségtől, de ti ott voltatok mellette, ezért nem kellett magányosan meghalnia, hanem a szerettei között lehetett, és ezért a halála után hamar békére találhatott. Könnyebb elengedni azokat, akik nem hagynak hátra megbánást, mert akkor az életben maradottak sem rágódnak azon, hogy ezt, és azt is megtehették volna, vagy hogy többet kellett volna mellette lenniük legalább az élete végén. Ugyanígy, ha valaki hosszú betegség után meghal, könnyít a gyászolók szívén, hogy már nem szenved tovább.

máj. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez az egy ami vígasztal hogy velünk lehetett még egy kicsit:( de az agyalásomon ez nem segít
máj. 11. 12:50
 9/23 A kérdező kommentje:
Az jó hogy már nem szenved tovább, azt nem tudom megemészteni hogy miért lett egyáltalán beteg? Ha nem lett volna az, még most is èlhetne boldogan:( Ès miért pont őt vették el..
máj. 11. 12:52
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Reszvetem anyukad miatt. Semmi szokatlan nem tortenik veled, gyaszolsz. Pszichologusi segitseget kerj a gyasz feldolgozasahoz.
máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!