Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezhet vajon szerelmi kötés ?

Létezhet vajon szerelmi kötés ?

Figyelt kérdés

Már elég régóta nem tudok egy személyt elfelejteni,nagyon vonzódom hozzá. Állandóan csak rá gondolok vele álmodok pedig nem szeretnék komolyabban tőle semmit,ha most jönne és mondaná hogy legyünk eggyütt mert szeret azt mondanám hogy kizárt és elküldeném. Nem is tudnám vele elképzelni az életem akkor miért gondolok rá a nap 24 órájában ? Mintha megátkoztak volna vele az ő arcát látom mindenhol magam előtt. Szeretném elfelejteni ezt az embert de egyszerűen képtelen vagyok rá. Semmit nem szeretnék tőle. Nem tudok így másokhoz sem nyitni mivel csak ő rá tudok koncentrálni. Mi lehet az oka ennek,ha nem vagyok szerelmes?

Tudom hülyén hangzik de létezhet vajon ilyen szerelmi átok féleség?


máj. 11. 20:07
 1/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
25%

Nincs semmi ilyesmi. Az ember bele tud csavarodni egy nőbe, de ebben sokszor szerepet játszik, hogy nincs jobb dolgod.

Mondok egy példát, én sem voltam mindig vállalkozó, régen egy munkahelyen szemet vetettünk egymásra valakivel. Később kezdtem rájönni, hogy nem teljesen normális, hiába vonzó, meg minden.

De gondolatilag rá voltam állva teljesen.

Utána jött az, hogy belefogtam egy olyan projektbe, ami lekötötte a gondolataim.

Hát azt látni kellett volna, a nő nem tudta hová tenni, hogy már nem tud rám hatni a nőies / abnormális / nárcisztikus manipulációs hülyeségeivel.

Tehát a kulcs a gondolatok elterelése, mert az ember ilyen hülye tud lenni.

máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy ő tett rád kötést és amiatt nem tudsz szabadulni tőle nézesd meg szakemberrel nekem van egy jósom ért ilyenekhez
máj. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Létezik szerelmi kötés. Ha elfogadjatok, ha nem. Működik a dolog. ( Sajnos)
máj. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
17%
Nem.
máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Létezik, de veszélyes.
máj. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Ha bizonyíthatóan létezne, már rég bűncselekménnyé lenne nyilvánítva a használata kényszerítés, erőszak miatt.
máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

😆 sok hitetlen!

Hány olyan embert ismerek, kik nem hittek az ilyenbe, aztán végül a D betű a homlokukon volt!? 😆

máj. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

Nevetséges, hol élnek egyesek, középkorban.

Nem is hiszem el, hogy épelméjű ember így "gondolkodhat".

máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
A BDSM része a szerelmi kötés. De ahogy te gondolod, úgy természetesen nem létezik.
máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy lepihensz, elönt az az érzés, hogy valami/valaki hiányzik a mindennapjaidból?


Jó lenne, ha valakivel chill-ezve töltenéd?


Nem igen ismerkedsz/nincs szociális életed?


Ezért egy számodra tetsző ember állandóan a fejedben járkál, mert szimpatikus, közvetlen volt veled?


Csak egy eszköz lenne a magányod ellen. Magányos vagy drágám.


A pszichéd pedig mentsvárat keres, aki mindezt kitölthetné számodra.


Semmi több.


Sok hozzád hasonló ember örlődik nap, mint nap.


Ideje lenne ismerkedni, kilépni a beszűkült világodból, szükség esetén szakemberhez fordulni, ha nem tudod egymagad kezelni mindezt.

máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!