Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért ez a különös érzés...

Miért ez a különös érzés bennem emiatt a srác iránt?

Figyelt kérdés

Nem beszéltem vele soha,csak láttam,d elfogott egy különös érzés ahogy a szemébe néztem

Mintha az összes fájdalmát erezném,mintha az összes örömét érezném és mintha hasonlóak lennénk.

És ehhez egy szemkontaktus elég volt.

Úgy érzem,hogy muszáj őt megismernem,24 év alatt nem éreztem még ilyet.Voltam már szerelmes de ez más,és nem a külsőségre épül,hanem valami teljesen másra amit nem tudok egyszerűen elmagyarázni.

Folyamatosan keresem a tekintetét.

Vajon lehet,hogy őt tényleg nekem szánta volna a sors,vagy ki ő és miért akarom őt ennyire?

Nem egy átlagosnak mondható

Sápadt,kopasz,tök egyszerű fiú,aki nincs a központban,és egyedül jár edzeni(ott szoktam látni néha,ő is van hogy keresi a tekintetem)

Nem tudom ki ő csak azt,hogy muszáj rá jönnöm hogy miért érzem ezt amit és meg kell valahogy ismernem.

Mi történt,mi ez amit érzek?


máj. 12. 20:43
 1/3 anonim válasza:
80%
Szerelem.
máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj vele, ki fog derülni.
máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtetszett neked a külseje és megjelenése.


Az emberek zöme pedig elkezd fantáziálni, amolyan képzeletbeli szerepet aggat a másik félre, akit nem is ismer.

Magához akarja hasonlítattni a másik embert, azért mert tetszik neki.


De ez a jelenség megfigyelhető szülőknél is.


Meg se születik a baba, de már mennek a tervek a fejükben, mi lesz ha lány lesz, mi lesz ha fiú lesz, milyen számukra az ideális gyermek, akikre még a saját be nem teljesült álmaikat is rátukmálják.


De az élet adja a pofon, amikor szembesülnek azzal: a gyereknek önálló személyisége, érdeklődése és tehetsége/mihez értése van.


Ebből adódik sok konfliktus is, mi az, hogy a gyerek nem azt csinálja, amit ő megálmodott.


Ne legyél toxikus illuziót kergető!


Ismerkedj emberekkel és lelj rá arra, aki tényleg hasonló hozzád.


De ne traumák stb legyen a fő kötelék, az balul sülhet el. Sőt legtöbb esetben rossz vége van.


Tedd rendbe magadat, rendezd bajaidat és amikor jobban leszel, akkor keress embert úgy, hogy tényleg a kinézete és az igazi személyisége ragadjon magával.


Cseszheted a sorsot, ha nem rakod rendbe magad és nem engeded el az ezo dolgokat.

máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!