Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel a sorsban?

Hiszel a sorsban?

Figyelt kérdés
Hiszel abban, hogy a születésünkkor már előre meg van írva, meddig fogunk élni?
máj. 19. 22:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Igen!
máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek. Így könnyebben élem meg, h miért ilyen elcseszett az életem. Ha nem lenne előre megírva, akkor csak magamat hibáztathatnám.
máj. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 bolognai a kedvencem válasza:
64%
Dehogy hiszek. Le lehet pontozni, de az én életem eddig nem volt jó, tehát akkor valaki egy elég rossz sorsot rendelt el számomra? Hát nem hiszem.. nem is reális az egész.
máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
A sorsban hiszek, abban, hogy meddig élünk, nem, mert sok, külső tényező befolyásolhatja ezt.
máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Senkit nem szoktam lepontozni ha a kérdésre válaszol normális hangnemben.

Erre nincs jó meg rossz válasz. :D


Én teljes mértékben hiszek a sorban.

máj. 19. 22:28
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
#4 ez nem ellentmondás? Ha van sors, akkor az is meg van írva, h meddig élsz. Vagy valami meg van írva, valami nem? Ez már kissé ilyen filmes belemagyarázásnak tűnne inkább.
máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
97%
Hát ha nem is sors, de nincsen teljes szabadságunk, korlátozott szabad akarattal rendelkezünk. Valaki megírt minket a nagy számítógépen, mint valami programfájlt, mi meg futunk rajta..
máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 bolognai a kedvencem válasza:
60%

Alapból azt, hogy meddig élsz max olyan befolyásolhatja, hogy egyrészt: ér-e valami olyan betegség ami esetleg nem megfelelő kezelés esetén halálos vagy olyan ami még megfelelő kezelés esetén is az, továbbá rengeteg minden befolyásolja...


-felmenőid betegségei

-étkezésed, fizikai állapotod, mentális állapotod

-hol élsz, mennyire egészséges környezetben, mennyire vagy boldog stb..


és akkor még a balesetekről nem beszéltünk.


Egyszerűen nem létezhet sors.. még az se, hogy meg lehessen mondani, hogy meddig fogsz élni, mert függ attól amit leírtam, még akkor is, ha részben genetika is.

máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Azok a kisbabák akik megszületnek aztán 1-2 nap múlva meg meghaltak az milyen sors? annak mi értelme volt például?
máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
6#: Van benne igazság, amit fejtegetsz, de mint tudjuk: "Az ördög nem alszik", így minden hírtelen megváltozhat akkor is, ha a sors elrendezett már mindent.
máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!