Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban lesz most valamikor...

Valóban lesz most valamikor novemberben 3. világháború?

Figyelt kérdés

A neten ezt olvastam:

Az emberek többsége, pláne Európában el sem tudja képzelni, egy3. világháború eljövetelét, pedig egyszerűen csak arra kell gondolnunk, hogy már volt 2. miért nem lehet egy 3. is? Ez az érzés, amit beletápláltak az mai generációkba, pontosan azt a célt szolgálja, hogy jóval nagyobb traumát éljünk meg. Saját meglátásom szerint, a 3. világháború kirobbanása maximum 2-3 éven belül bekövetkezik, de az is lehet, hogy hamarabb.


Elég sokan jósolták erre az időszakra a harmadik világháborút (2010-2012 - Baba Vanga-vak jósnő, Szira Zoltán, Nostradamus., Maják

Szira Zoltán Dél-Amerikába szervezi (jelen pillanatban is) és segíti az atomháborút túlélni akaró emberek odatelepülését, mert egyedül ott nem lesz atomcsapás, egyedül ott lehet átvészelni majd a harmadik v.háborút. Ez nem valami vicc, kitaláció, nem bolond emberek képzelgései. Meg lehet nézni a honlapját, alaposan elolvasni a könyvét, amelyben látomásairól ír és a hozzászólásokat, de a kételkedőknek javasolnék egy találkát Szira Úrral, egy teljesen átlagos, normális és nagyon okos ember. Mindig szervez találkozókat, ahol lehet vele személyesen is elbeszélgetni.

- Nemtudom mit gondoltok lesz e 3.világháború?

És még egy kérdés hogy lehetne túlélni hogy elmegyunk Dél-Amerikába vagy hogy...??


[link]


2010. okt. 31. 22:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%

"... Ez nem valami vicc, kitaláció, nem bolond emberek képzelgései..."

de, bizony az...

2010. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj 3. világháború lehet (szerintem biztos)h lesz.

De miért pont novemberben?

2010. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%

valóban esedékes lenne egy újabb világháború kirobbanása, de egy hónapon belül, ez világviszonylatban nagyon hamar van, még az internet világában is, amikor nem kell napokat várni arra, hogy egy-egy hír országokat szeljen ár, hanem elég egy "fészbúk-üzenet" is.

van benne valami, de tényleg... miért pont novemberben? :)

2010. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%
a maják nem jósoltak semmit, annyit írtak le hogy mint a hasonlatban 1999 után 2000 jön ezt az ezredfordulót megünneplik nagy hacacáréval és ez nekik pont 2012re esik kész, világháborúk pedig nem csak úgy sitty sutty történnek, hatalmas konfliktusok kellenek és nem ilyen-olyan dedósságok mint a közel-keleten
2010. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
83%
50-50%. Igen vagy nem.
2010. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
kizártnak tartom, hogy novemberre kitörjön a 3. világháború:) Persze ez nem zárja ki azt, hogy még lehet máskor...
2010. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Nostredamus is csak annyit mondott hogy lesz egy háború amiben a föld majdnem összes országa rész vesz...
2010. okt. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%
Hallottam én is ezt a novembert már. Szerintem akár akkor is lehet. Ha kitör egy vh, valószínűleg egyik napról a másikra fog történni. Az átlagember nem tudhat a felszín alatt történő dolgokról manapság, csak azokról, amikről akarják hogy tudjunk.
2010. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

NEM NOVEMBERBEN LESZ!!!!


[link]


[link]


2011-ben

2010. okt. 31. 23:14
 10/37 A kérdező kommentje:
most olvastam el,érdekes
2010. okt. 31. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!