Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kezdtél el hinni a...

Hogyan kezdtél el hinni a Titokban?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy nekem nagyon nagy szükségem lenne most rá (tanuláshoz kell pénz) és valahogy nem sikerül..olvastam, láttam...nem tudom mit tudnék csinálni. Hol rontom el? azon kívül, hogy nem "hiszek benne"?
2010. nov. 15. 21:18
 1/7 anonim válasza:
0%
Természetes, hogy hinni akarsz egy ilyen "titokban". Ki ne szeretne? Sajnos azonban eszünk is van, ezért nem sikerül.
2010. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, ha ez a "Titok" igy mukodne, akkor nem itt tartana a fold lakossaga, ahol jelenleg tart.

Inkabb a sorsodat fogadd el, es ami nem igazan mukodik, akkor azt kell megoldanod.

Nincs penzed tanulasra? Keress valami munkat, es tanulj estin pl. ez a megoldas.

Neked kell megteremti azt a lehetoseget, hogy tanulni tudj!

2010. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a legtöbben azt hiszik, hogy "tudom a titkot, olyan vagyok mint a mágnes, oszt ülhetek a valagamon".

Félreértik. A sült galamb nem repül a szádba. A titok valódi üzenete az, hogy nézd optimistán a világot, lásd meg a lehetőségeket! Mindezt leöntik egy adag NewAge dumával, és hipp-hopp, tele van a szerzők zsebe....


Ettől függetlenül szerintem működik a dolog, mert elveszi a figyelmed az önpusztító gondolatoktól, amik frusztrálnak (pl. "nincs pénzem jajjajjaj, nincs munkám jajjajaj") és a sopánkodás helyett inkább megoldásokat kezd az ember keresni.

Pl. ismerősöm mióta "bevonzz" mindent azóta tényleg előléptették, és 3x annyit keres. Ez szerintem inkább az aktív, kitartó és céltudatos hozzáállásnak köszönhető, de a titok nélkül nem lett volna aktív, kitartó és céltudatos.

2010. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tisztitani kell az elmet, es hasznalni a tudatot. Tehat tudatos eletmod a titok!
2010. nov. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor is bízz a Titokban, ha már ott tartasz hogy mégsem tudsz,mert annyi csalódás ért. Mindig bizz benne, akkor is ha már azt hiszed,hogy nem lehet:)
2010. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. nov. 21. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a Titok???
2010. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!