Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van egy zenélő könyvem....

Van egy zenélő könyvem. Életem fontos eseményei során magától megszólal. A 2 évvel ezelőtt meghalt férjem üzenetének tekintem. Valamit talán közölni szeretne. Mi a válasz a jelenségre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 23:02
 1/6 tetris ***** válasza:
88%

Ez olyan romantikus! Ha szerettétek egymást, biztos figyelmeztetni, óvni szeretne valamitől.

Én azt tenném, hogy amikor a könyv magától zenélni kezd, próbálnék valahogy ráhangolódni a férjemre, és kérném, hogy álmomban jöjjön el, és beszélgessen velem.

Talán még az is kiderül, mit akar tudatni.

2011. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férjem álmaimban is jelentkezik.Higgyétek el,létezik az örök szerelem."...halálnál a szeretet erősebb."
2011. jan. 20. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Eléggé bizarr mégis nagyon szép ez a dolog. Szerintem még nem szakadt el teljesen a férjed a földi élettől, vagy esetleg te nem tudod őt elengedni, azért érzed azt, hogy a könyv néha zenél.
2011. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
34%
Nincs átjárható út élők és holtak között.
2011. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az élmény számomra is döbbenetes,ugyanakkor szivszoritó.Nem tudom mit kellene tennem?Két éve halt meg hirtelen ,infarktus következtében.A könyv egy éve zenél.A szekrény mélyéről hallottuk meg először,külföldi munkavállalásom előtti napokban.Az indulásom és az érkezésem körüli napokban szólal meg,melyet rajtam kivül gyerekeim is hallják.Azóta többször is hallottuk.Üzenetét,szeretetét,álmaimban is megtapasztaltam.
2011. jan. 21. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj,őszinte részvétem! Lehet,hogy tudatni akarja veled,hogy szeret! :) Vagy figyelmeztet,hogy bajban van,mondjuk fogva tartja egy szellem...
2011. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!