Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisz valaki ezekben a nagyonsü...

Hisz valaki ezekben a nagyonsüket dumákban?

Figyelt kérdés

pl ez: [link]

meg ez: [link]


Szerintem akkora hülyeség az egész! Miért is lenne vége a világnak? pánik keltés? de hova menekülnénk! olyan mint hogy márc 15-én megszűnik a facebook! Nagy süketség az egész! Szerintetek?


2011. márc. 6. 18:48
 1/7 anonim válasza:
Sztem elég a sok hülyeségből, egyszer ilyen bolygó, máskor meg amolyan bolygó, egyszer világvégr, máskor 2012, 2012 után 2020 azután 2030, majd így tovább, egyszer napkitörés egyszer szirszar egyszer meg ezaz.. ELÉG! Ne hidj ezeknek a szarságoknak! ;)
2011. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem is hiszek! :D
2011. márc. 6. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
xDDD f@szkivan blog , hát ja A fäsz kivan már az ienektől.
2011. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D jaja!
2011. márc. 6. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kijelenthetjük hogy túlélő faj az Ember! Már sok világvégét mindenféle baj nélkül átvészeltünk. :)

Hajrá emberiség!

2011. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Bogárka nép vagyunk, kaparásszuk létünk dobozának fedelét" Váci Mihály sora, habár egy picit "igazítottam" rata. Ő így írta: "voltunk". De szerintem most is dobozba zárt bogárka gyanánt viselkedünk, próbálgatjuk megtudni, milyen ez az Universum, hogyan működik, már több mint 1 (azaz egy) százalékot ismerünk belőle talán. Mivel nem tudjuk, mekkora valójában, nem tudhatjuk azt sem, mennyi a %. De egyet tudhatna aki járt általános iskolába, és figyelt a földraz órán: mindig minden változik. Balassi is megírta a "Idővel Paloták" c. versében.

Már voltak katasztrófák földünk történetében, valószínű, hogy ezután is lesznek. Csak hát, hogy mikor?

Viszont azt tudjuk, hogy az élet örök.

2011. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el, milyen nagy koponyák hisznek benne! Szóval ha mégis bátorkodnál elhinni valamit mindabból ami a lapokon van, kiváló társaságba kerülnél.
2011. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!