Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Velemenyem szerint Nostradamus...

Velemenyem szerint Nostradamus joslatat felreertelmeztek. Haborut josoltak. Kozben foldrenges es egyebb katasztrofak sujtjak a vilagot. Szerintetek mi lesz a vilaggal? Szerintem nem haboruk lesznek hanem egyre tobb ilyen katasztrofa lesz.

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok katasztrófa lesz, de nem lesz világvége.
2011. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is...
2011. márc. 17. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Én inkább azt szeretném megtudni, h holnap fog-e esni, de 100% biztosra!!!!!!!!!
2011. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Katasztrófák sora jön, szerintem is, és nem csak természeti. Ez a társadalom nagyon a végét járja. Egyre több helyen üti fel a fejét a káosz. Persze világvége szerintem sem lesz, csak nagy visszaesés, pusztulások.
2011. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még nincs itt 2012, ezért még semmit sem értettek félre.

Az arab országokban kitörtek a lázadások és ki tudja, hogy mi lesz ennek a vége.

2011. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!