Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012? (Kérdésed túl rövid, a...

2012? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Vki leírná, hogy mi lesz/nem lesz 2012-ben? Sok mindent írnak, de mindenki mást, ezért érdekelne, hogy kinek mi a véleménye.
2011. ápr. 4. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Leszáll egy Reptoid űrhajó az égből miközben beteljesedik a maja prófécia és a Xenu meg az X bolygó is belecsapódik a földbe, felébresztve ezzel Cthulu-t aki örök sötétséget hoz a világunkra amíg el nem kergeti Zordon és az ellenállás.

Csak a Jehovások maradnak életben.

2011. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ez a nyugati világ egy újabb összeesküvés elmélete. Ha megvizsgáljuk a világvége jóslatokat annak függvényében, hogy mennyi valósult meg belőlük, elég durva arányt kapunk a hitelességükről...Apropó érdekes, hogy a maják szinte körberöhögik a dolgot. Szokták mondani: egy bolond százat csinál. Egyébként úgy másfél éve a kezembe akadt egy olyan női magazin, amelyben még a percet is megadták...feltételezem kismillió diplomás tudósok ülnek a szerkesztőségükben.

Tehát ami nem lesz: különböző repülő színes fények, apokalipszis stb.

Ami lesz: olimpia, részemről nyelvvizsga és előrehozott érettségi

2011. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi, ilyesmiket várok:D
2011. ápr. 4. 17:32
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem lesz Facebook, sem Twitter, sem MyVIP, sem IWIW és ez hihetetlenül nagy probléma lesz, hihetetlenül nagy problémákat fog okozni. A fiatalok fejvesztve menekülnek az utcán, nem tudják, hogy mit kezdenek vele. Többen akarnak majd politikusok lenni, gombokat nyomogatni, OFF-Shore cégekben lenni, vagy egyszerűen elmennek bankárnak, akiktől minimum 76 hitelt lehet felvenni.

Tessék neked sötét jövő.

2011. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Új alkotmány
2011. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mi lesz. Az biztos, hogy 2012.12.21.én az R.E.M. Its the end of the world as we know it című számát fogom hallgatni.
2011. ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Raptor Jézus elintézi a világot.
2011. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem lesz 2012-ben: 8,0-nál magasabb földrengés amely sok halálos áldozatot követel. Növekvő atomszennyeződés, növekvő levegőszennyeződés. Kitörő vulkánok, esetleg napszél. Olyan magas infláció, hogy a jelenlegi cikkek 2x-sébe kerülnek majd az akkori dolgok. Cunami, tornádók, növekvő sivatagosodás, emelkedő vízszint. Bankcsődök, még több kilakoltatott, még kevesebb munkahely, még több szegény ember, eurozóna összeomlása, dollár összeomlása. Arab világban dúló háborúk felerősödése, öldöklések, kormányok elleni tüntetések, zavargások.


Mi nem lesz 2012-ben: megértés, növekvő SZERETET, boldog emberek, mosolygás, tisztelet, önzetlen segítség, egészséges ember.

Most látom, hogy ez nem is 2012, hanem 2011.

2011. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

21:14-es vagyok. Ha valaki a leírtak alapján azt állítja, h ez nem fogható a világvégéhez, az bolond. Sokaknak tényleg egy évszám jelenti a világvégét? Nézzetek körbe, lássatok, a világvége nem egy napon fog eljönni, hanem az is egy folyamat. Már egy ideje benne vagyunk valamiben, ami csak romlik. Hogy ez 2012-ben éri el a mélypontot, vagy 2011-ben, esetleg 2013ban nem mindegy?

Én azt látom, hogy sok olyan ember van, aki 2012 dec 21-én ott fog állni az ablaknál talpig szennyben, éhesen koszosan, atomsugárzással teli és azt fogja mondani: "Háhá nincs is űrhajó, a világvégések beszopták." Ne legyetek vakok még ha kicsit túlzó is voltam!

2011. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az egyik ilyen kérdéshez ezt írtam, pont ma, úgyhogy idézném saját magam:

Ez a túldramatizálás azért van, mert a modern kultúrákban felnövő emberek (tudósok is) többsége nem képes normálisan értelmezni olyan dolgokat, amik nem az ő kultúrájukból származnak.

2012-re nem világvégét, hanem egy világkorszak végét jósolták. Közte lesz egy átmeneti idő (mármint ami átvezet az egyik korszakból a másikba), ami kérdés, hogy meddig tart. Lehet egy perc is vagy akár 40 év. Ezt katasztrófák, polgárháború stb. jellemezheti, nyilván attól függően, hogy mennyi ideig tart maga az átmenet. De utána folytatódik az élet tovább, csak nem pont úgy mint most. Mármint... Más irányba fogunk fejlődni, mint amerre most tart a világ.

Erről szólna az eredeti. A kérdésnek annak kellene lennie, hogy ezt ki hiszi el és ki nem, nem az, hogy a világvégét, ami félreértelmezés, éppen ezért kamu, pánikelmélet. Vásárolj, éld ki magad amíg lehet, fogyassz... Szerintem erre mennek ki ezek a világvége elméletek, amikhez kapóra jön, ha egy ilyen jóslatot félre tudnak magyarázni. Az átlag úgyse olvas utána, hogy miről is szól, vagy nem foglalkozik az adott nép kultúrájával. Csak ott rontják el, hogy már túl sok kamu világvégét hirdettek az utóbbi időkben, így egyre kevesebben veszik be.



Ezt most kiegészítem.

Nem tudom, bekövetkezik-e 2012-től kezdődően (hangsúlyozom, hogy ha igaza lesz a jóslatnak, akkor ez egy folyamat lesz!). Remélem, lesznek is, mert szerintem az, ami most megy az élet szinte minden területén, nem járható út. De nem hiszek benne. Na meg ki mondja, hogy jobb lesz a következő világkorszak, ha lesz?

2011. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!