Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megálmodom a jövőt, de másképp...

Megálmodom a jövőt, de másképp csinálok valamit neked volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Néhanapján előfordul az hogy megálmodok bizonyos élethelyzeteket, amik nem azonnal, de olyan 1-2 hónapos csúszással be is következnek. Általában a szituáció megtörténése előtt , egy jó 10-15 másodpercel bevillan az egész, és emlékszem mindenre, hogy mit-mi fog okozni stb és direkt másképp csinálom a dolgokat (pl. egy párbeszédet megálmodok, és hogy megsértem a másikat valamivel ,nem szándékosan, de ez eszembe jut az álomból hogy bántó volt. Ezért nem teszem meg ilyenek.) Neked volt már ilyen élményed?
2011. ápr. 16. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A jövő megálmodása nem tévhit, hanem valóság.

Logikus magyarázat nincs erre, pedig nem egy embernél jelentkezik ez. Az, hogy emiatt megváltoztatható lenne a jövő, abban már kételkedek. Egy biztos: a tiszta tudat szükséges hozzá.

Olyan viszont nincs, hogy több órát láthatnál, hanem csak bizonyos, pár mp.-s jeleneteket (maximum).

2011. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Nekem is volt már ilyen...fura érzés.
2011. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 izsofmate ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen! eleinte Deja vu-ként jelentkezett, majd később fogtam csak fel, hogy egy álomképre emlékszem. :-D
2011. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént már. Nagyon sokszor. Ez érdekes.
2011. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez nálam szinte már állandó. Eleinte nálam csak deja vu érzésként jelentkeztek. Ébredéskor csak azt tudtam hogy jól érzem magam és ennyi, az álomra nem emlékeztem. Később már emlékeztem az álmokra, amik velem kapcsolatos dolgokról szóltak. Abszolút realitással bírtak, valós szituációk , életképek jelentek meg, amik később valóra váltak. Persze kétféleképpen jelentkezik ez nálam. Volt mikor felismertem a valóságban a megálmodott helyzetet és mindent percről percre, szóról szóra követtem, ahogy az álomban is volt, vagyis a járt utat követtem és bevált, a kívánt hatás ugyanaz volt mint az álmomban. Ám van mikor zavaros helyzeteket álmodok velem kapcsolatos személyekkel, nincs szabályszerűség. Mikor felébredek mindenre emlékszem, de nem sok értelme van az egésznek, csakhogy ez nálam már annyira sűrű, hogy összetudom rakni ezeket a dolgokat. Ilyenkor nehéz felismerni a dolgokat , még ha az orrod előtt is van, mert ez még deja vu érzésként sem jelentkezik, hiszen az álombeli helyzet teljesen más helyzetben jelentkezik a valóságban. Ezekben az álmokban az a jó, hogy előre láthatok egy szituációt és ha az jó, akkor ugyanúgy cselekszem, de ha nem jól sül el, akkor változtathatok rajta. Ha kell mondok dolgokat, vagy éppen hallgatok, attól függ mi az ésszerű. A zavaros álmok sem rosszak, ha tudod kezelni őket. Nekem nem egyszer volt hogy álmodtam kibékülésről, új barátság kialakulásról. Volt hogy nem láttam kiutat arra hogy javulhat a kapcsolatom egy személlyel, de aztán álmodtam azzal a valakivel, hogy újra beszélünk és kezd ok lenni minden. Mikor felkeltem, tudtam hogy rendbejön majd minden. 2 nappal később ez a személy rám írt interneten( bár ennek csekély esélye volt és nem utalt rá semmi hogy megtörténik). Más helyzetben, de megtörtént a dolog, a lényeg ugyanaz.
2011. aug. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Light9121 válasza:
Velem is történt sokszor hasonló, egyszer azt álmodtam, hogy ülök az iskolában az első padban és a padtársam kimegy a folyósóra én utána megyek, de összefejelünk az ajtóban, mert ő hirtelen visszafordult én meg nem vettem észre. Rá 2 hónapra ez meg is történt annyi különbséggel, hogy tudtam mi fog történni és kikerültem.
2013. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is történt ilyen 5 ször is(tényleg,nem vicc) általában amikor megálmodom a jövöt,mire meg akarnám változtatni mindenkép úgy alakul ahogy álmottam,de akinek sikerül megváltoztatni az akár jósnak is mehet.
2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem pont most volt, hogy hétvégén azt álmodtam, hogy páromnak kedden fájni fog a feje és tényleg aznap fájt szegénynek. Mondta is, hogy jós vagyok. :'D
2016. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En a kisallatom halálát álmodtam meg elotte egy héttel, es minden ugyanugy történt.
2017. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!