Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Asztrálutazást átéltek! Mit...

Asztrálutazást átéltek! Mit láttok olyankor, hogyan érzékelitek a világot, hogyan láttok egyáltalán hogy ha nincs is szemetek?

Figyelt kérdés

kedves szkeptikus elvtársak, most légyszíves ne válaszoljatok.


mennyi idő alatt tanultátok meg.

egyáltalán van olyan ember itt a gyakorin aki már átélt ilyet?


2011. ápr. 24. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én amíg nem olvastam Paulo Coelho- Veronika meg akar halni c. könyvét, addig nem is találkoztam ezzel az asztrálutazás izével.. Abban ír róla valamennyit, nem tudom mennyire alapul saját élményeken...
2011. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki szkeptikus,az nem elvtársa annak,aki hisz az asztrálutazásban. Akinek nincs szeme,az pedig nem láthat sehogyan sem.
2011. ápr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én már sokszor átéltem hasonlót.

Ébrenléti állapotban egy fura "zizegős" hanggal kezdődik, mintha valami vibrálna a füledben. Aztán látod a környezetedet csukott szemmel, a tárgyakat teljesen éles körvonallal, tisztán. Sokszor azt hiszem hogy kinyitottam a szemem, és csak fekszem az ágyon, de amikor pl felemelem a kezem akkor csak az érzet van meg, hogy a kezem ott van az arcom előtt, de lenézek, és ugyanott fekszik az ágyon. Azaz a fizikai testem csak úgy van, de én tudok mozogni, bár elég nehéz koordinálni. Felállni szinte lehetetlen, de "legördülni" az ágyról már sokszor sikerült.

Ha vissza akarok térni akkor azt bármelyik pillanatban meg tudom tenni, és azonnal vissza is áll minden "normálisba".


Ezek a "kilépéseket" már kisgyerek korom óta vannak, soha nem gyakoroltam, mindig spontán jönnek. Először én is azt hittem hogy valamiféle hallucináció, de utánaolvastam, és most már tudom hogy mi történik.


Akivel még nem történt hasonló az biztos őrültnek néz, pedig a dolog létezik, 100% tudatomnál vagyok közben, semmiféle kábítószer, vagy hasonló nem játszik be, szóval ez van, együtt kell élni a dologgal.

Egyébként néha szórakoztató, bár sokszor azonnal kijövök belőle inkább.

2011. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Amit Digo írt, az a testkilépés, ami nem keveredő az asztrálutazással - egyébként sajnos szinte mindenhol összekeverik a kettőt, a 'szakirodalmak' többségében is.

Az asztrálutazás nem éles, sípoló hanggal és rezgéssel kezdődik (a testkilépés igen) és asztrálutazás során nem látod kívülről a tested, mivel nem a fizikai világban, hanem az asztrálvilágban mozogsz, ami a saját képzeletedből indul ki, aztán ez az egész összekeveredik az asztrálvilág egyéb részeivel.

Amúgy rendesen látsz közben, ehhez nem kell fizikai látás: elvégre mikor álmodsz, akkor sem vagy fizikai testtel, nyitott szemmel jelen az álmodban.

2011. ápr. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így van, TKÉ amit leírtam! Asztrál még nem utaztam, bár volt néhány kilépés amikor olyan dolgokat láttam amik a valóságban nem léteztek.
2011. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nagyon érdekes. köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 25. 16:59
 7/13 Győrfi Marianna ***** válasza:

Az én utaztam többször is. Éreztem hogy emelkedem kifelé a fizikai testemből és teljesen súlytalan voltam. Ilyenkor az

ember lelke lép ki a fizikai testéből.Én láttam a jövőt is

és arra láttam amerre látni akartam. Egyszerre több felé.

Így születtem de ez a gyakorlat veszélyes. Ellenséges lényekkel is lehet találkozni.

2011. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

miféle ellenséges lényekkel?

amit írtál nekem kissé "téma-nevetségessétevően" hangzott

2011. máj. 3. 21:02
 9/13 Győrfi Marianna ***** válasza:
0%

Pl ROSSZ SZELLEMEKKEL AMÚGY PEDIG MÁSKOR NE TÉGY FEL ILYEN

KÉRDÉST HA NEM ÉRTED MEG A VALÓDI VÁLASZT.Tanúm IS VAN A VOLT TANÁROM HOGY EBBŐL AZ ÁLLAPOTBÓL KILÉPVE MEGMONDTAM EGY

NEGATÍV ESEMÉNYT ELŐRE. MINEK IS ÁLLTAM SZÓBA EGY ILYEN HÜLYÉVEL MINT TE.AMÚGY TÖBB PARANORMÁLIS KÉPESSÉGEM IS VAN.

LÁTOM HOGY A te AGYKAPACITÁSOD CSEKÉLY.

2011. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nemértem miért így válaszoltál?

túl sok szkeptikust találok ebben a témában ,és én sem tartok olyan szinten MÉG ahogyan egyesek állítják hogy lehetséges elérni bizonyos dolgokat, amiket egy átlagos emberi fejjel lehetetlennek mondjunk


tetszik érteni.

2011. máj. 4. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!