Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sárga Villanás? Mi a Fene?

Sárga Villanás? Mi a Fene?

Figyelt kérdés
Éppen dél volt amikor kajált a család és hirtelen egy sárga villanást látott mindenki.Fogalmam sincs mi lehetett szellemek nincsenek a házunkban ezt tudom.
2011. máj. 29. 18:42
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/323 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nagyon vigyázz! Amúgy miért nem írtál? Elment az internet? Amúgy ha az ördögüzés nem segít, lehet hogy érdemes lenne a mágia és okkultizmus részlegen is körülnézni. De vigyázz! Sok örült fazon van ott, na meg pár sátánista. Szóval vigyázz kinek a tanácsát fogadod meg!
2011. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/323 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy a pap szerint többen is vannak? Ha igen hányan? A pap aki ezt csinálja, követ valamilyen vallást? Mert keresztények között ritka a démonüzésre szakosodott pap. Ha majd megint megpróbáljátok, szerintem vedd fel kamcsival, hátha többen hisznek majd neked. Na meg ha lekap valamit, akkor azzal mehetünk valamire. A hangrögzítö se lenne rossz, például egy mobilos is megteszi. Ha csak mobilos hangrögzítöd, és fényképezögéped van, akkor inkább a hangrögzítöt funkcióját használd.
2011. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/323 anonim ***** válasza:
0%
esetleg derültégből villámcsapás ? xx
2011. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/323 A kérdező kommentje:
Nah most lett elég ebből!!!!!A pap elmondta h egy szellem van itt meg egy démon.Azt mondta csak az ördögűzés segíthet.Egyik este arra ébredek h lebegek az ágyam felett és mintha valami ledobott volna a földre.Elkezdtem ordítani azt lent kellett aludnom.Am hangokat még mindíg hallok mintha valaki beszélne.Iszonyatosan ijesztő.1 hét múlva végezzük az ördögűzést.Am nem tudtam írni mert tanulnom kellett bocsi.Jah és am most történt h feljövök szobámba aludni és elkezdett mozogni a függöny a szemem előtt.Meg mintha valaki beszélt volna.Iszonyatos volt
2011. jún. 10. 19:42
 85/323 anonim ***** válasza:
0%
A fenébe, ezek szerint az újjabb szellemüzéstöl bedühödtek. :( Ezek szerint a só nem használt. Na mindegy, egy próbát megért. Ne feled, ezek a félelemre mennek, szóval vegyél eröt magadon. Tudom könnyü mondani, de mást egyelöre nem lehet tenni. Ne ingereld öket, nehogy mégjobban bedurvuljanak.
2011. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/323 anonim ***** válasza:
0%
Várj, arra ébredtél? Nem csak álmodtad a lebegést?
2011. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/323 A kérdező kommentje:
Elköltözünk a házból.Este ledobtak a földre és eltört az orrom.Érzem ahogy állandóan elkezdenek simogatni meg minden.Elegem van.
2011. jún. 11. 16:02
 88/323 A kérdező kommentje:
Jah igen ördögűzés nem sikerült és csak dühösebbek lettek.Egyre rosszabb dolgokat művelnek.És igen arra ébredtem h lebegek az ágyam felett aztán éreztem h ledob.Jah igen és egyszer nkem meg is jelent.Egy sötét alakot láttam ahogy keresztül ment a szobámon.
2011. jún. 11. 16:05
 89/323 anonim ***** válasza:
88%
oO megnézném én is ezeket a szellemeket xx
2011. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/323 A kérdező kommentje:
Nem ajánlom.
2011. jún. 11. 17:55
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!