Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi fog történni...

Szerintetek mi fog történni 2012. december 21-én? Nekem van egy tippem.

Figyelt kérdés

Nekem van egy tippem arra nézve, hogy mi fog történni 2012. december 21-én. Az biztos, hogy világvége nem lesz.

Valami megmagyarázhatatlan ok folytán egyik pillanatról a másikra el fog terjedni Európában, és Amerikában a baháí vallás, és be fogják vezetni kontinensünkön minden országban, illetve az Usa államaiban is a Kitáb-Í-Aqdas szent törvényeit. Ugye, milyen szuper lesz?

Már alig várom. Ha meghallom azt, hogy 2012 december 21. akkor én kimondhatatlanul hiperszuperboldog vagyok, mert annyira örülök annak, hogy a hitem nemcsak egy hatmilliós kisebbség kiváltsága lesz, hanem emberek százmilliói fogják követni a fantasztikus baháí vallást, és a szent Kitáb-Í-Aqdas lesz a jogrendszerünk alapja.


Üdv: Annazara


2011. jún. 2. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én tudom mi fog történni, készülünk a karácsonyra :D
2011. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

mark86


kedves Annazara!

2012.dec.22-én(a csoda másnapján) dobj már nekem egy privátot légyszíves hogy kiengedtek-e már a Sub-ról,és ha igen,milyen volt a kényszerzubbony?

2011. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Reptoid invázió.
2011. jún. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
az,hogy megveszem anyámnak a karácsonyi ajándékát
2011. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
De ha mégis Világ vége lenne Mi itt Magyarországon jó helyen vagyunk! Le vagyunk maradva 10 évvel no problem no pánik
2011. jún. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%
Te normális vagy? Viselkednél inkább normális magyar emberként, nem hogy még a nevedet is megváltoztatod ilyen hülye külföldi nevekre.
2011. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Bretso ***** válasza:
72%
Ez már túl átlátszó, térj vissza a mérsékeltebb polgárpukkasztásra, mert így könnyen leleplezed magad! Szinte már 404-i szintekre emelted a trollkodást, ne hagyd veszni ezt az eredményt.
2011. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, ha addig nem lesz semmi gikszer takarítás, mézeskalács és gyümölcskenyér sütés, este séta a havas utcán. Remélem, van baháí Karácsony!!! Mert ha nincs, még aznap kénytelen leszek megdönteni a baháí vallást, két süteménysütés között! :D
2011. jún. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért terjedne el pont az a vallás?
2011. jún. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

1. Én magyar vagyok, ettől még lehet Zara a második nevem, és ez ellen senki nem tehet semmit.

2. Azért terjedne el a baháí vallás, mert a dimenzióváltáskor rá fognak jönni az emberek, hogy ez az útjuk.

3. Nincs baháí karácsony. a dimenzióváltás ellen semmit nem fogtok tudni tenni, és az emberek meggyőződése spontán magától fog megváltozni egyik pillanatról a másikra, még az ateisták is hinni fognak Istenben.

Üdv: Annazara

2011. jún. 3. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!