Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az a reptilián?

Mi az a reptilián?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Az idegenek egyik fajtája. 404 találta ki őket.
2011. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mi az a 404??
2011. jún. 11. 15:01
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Ő egy elmegyógyintézetben lévő ember. Ide szokott írogatni mivel az elmegyógyintézetben már senki se hisz neki.
2011. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
404-et ők a reptilianok szexuálisan megkínozták
2011. jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
A reptiliánokat egy másik eszement találta ki, nem 404. Ő nem tud róluk, nem is hisz bennük, sem az invázióban. Egyébként hüllő humanoid földönkívüliek, az ő csicskáik a szürkék. Vannak olyanok is, akik szerint a Földön fejlődtek ki a Troodonokból, és egy részük ma is itt található a föld alatt. (Ezeket tanultam itt legalábbis.)
2011. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

[link]

én itt olvastam róluk először.

2011. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Egy idegen faj, (aki valaha itt élt) és most vissza akarják foglalni a Földet 2012-ben.

Számítunk szürke faj rombolóira, csillaghajóira is.

2011. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ki az aki hisz ebben a sok szarságban:D
2011. jún. 11. 16:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szó konkrétan "hüllő alkatúak" -at jelent. Van aki azt mondja, hogy a valahai hüllők bizonyos fajtái intelligens lények voltak. Én is olvastam ilyesmit. Én elhiszem.Shakespeare is azt mondja: "Több dolgok vannak égen és a földön - mint sem bölcs elmétek elképzelni tudná". (bocs, ha nem tök pontos az idézet) Ugyan miért ne lehetne egy intelligens agy éppoly eséllyel egy hüllőben, mint egy emlősben? (úgy értem, emberekben)
2011. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mi számít intelligensnek? Az a "valaha" elég tág kifejezés. Hozzánk, mai emberekhez képest, az ősemberek sem voltak intelligensek. A maguk módján pedig nagyon is azok. Az ész tehát relatív.


A gyík esetében viszont kétlem ezt a dolgot, ugyanis a történelemkönyvek nem maguktól születnek, hanem többnyire valós dokumentumok, források felhasználásával. Ezzel arra célzok, hogy amíg bizonyítani tudjuk, hogy az ősember a maga idejében a legokosabb élőlény volt, addig a gyíkokról nem mondható el ugyan ez. Nincsen semmi jel arra, hogy tüzet gyújtottak volna, eszközöket használtak volna vadászatra, vagy, hogy házat építettek volna. Egyszerűen csak másznak, mert kib*szott GYÍKOK. Nincs nekik semmi féle "valaha intelligens" múltjuk, ez egy baromság.

2011. jún. 11. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!