Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy van ez? Azért történik...

Hogy van ez? Azért történik meg mert arra gondolunk, vagy azért gondolunk rá mert meg fog történni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy amikor valaki megérez egy eseményt... mondjuk, arra gondol, hogy XY fel fogja hívni, akkor azért fogja XY felhívni (ugye a vonzás törvénye stb. ) mert ő arra gondolt, vagy ő azért gondolt rá, mert megérezte XY szándékát. ??
2011. jún. 17. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
a'vagy' helyett 'és'-t mondanék
2011. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

egyszerűen meg lehet különböztetni...ami bevillan csak úgy spontán, az a megérzés, amikor pedig tudatosítod magadban, és többszörösen gondolsz rá, persze nem vágyva, hanem csak szimplán akarva, és úgy történik meg valami, no az pedig a "bevonzás". :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Ösztön...nekem ilyen milliószor van és eddig 70%-ban bejöttek.

Lehet vitatkozni azon h látjuk a jövőt de sztem ettől többről van szó h ugye gondolsz vmire és kiválasztod h mi lehet a legg valószínűbb vagy az a legfurább h nem tucc tenni ellene...hiába te választottad úgymond...nem tudom érdekes.

2011. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolunk rá és párhuzamosan megtörténik és a kettő között illuzórikus együttjárást hozunk létre
2011. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!