Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valóban léteznek szellemek?

Bogiiika55 kérdése:

Valóban léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Meséltek nekem egy csomó szellemes történeteket. De nem tudom mit higgyek. Aki látott már ilyet vagy hallott, vagy csak meséltek neki, az írjon. Légyszi nagyon érdekel. :P
2011. jún. 18. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Igen, de a szellemírtók már kb 10 éve elfogták az összeset.
2011. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Gyakran beszélnek hozzám, nem tudom mi tévő legyek, addig mondják amíg nem válaszolok. Otthon nincs belőle probléma, társaságban érzem magam, de amikor a buszon utazok vagy nyilvános helyeken, akkor kellemetlen mert mások nem hallják őket csak én, és ha válaszolok akkor furán néznek rám, dilisnek gondolnak, pedig nem vagyok az. Vannak visszatérők és vannak új hangok is. Általában békések, kevésbé agresszívak, de volt olyan, hogy nyilvános wc-ben kezdett sértegetni, a péniszemet gúnyolta egyre hangosabban és akkor visszaordibáltam dühömben, elég kellemetlen volt, mert egy úr nézett rám ijedten, de elnézést kértem tőle, szerencsére más nem volt ott. Elég kellemetlen így, munkahelyemre is elszoktak kísérni, de oda általában a barátságosabbak jönnek, irodában dolgozok, stresszes meló, de ők ott megnyugtatnak, néha együtt viccelődünk, hogy mit lehetne tenni a főnökömmel. Őt nem szeretem, mindig siettet, eredményt akar, de nem értékeli azt amit kellene, gyűlölöm, gyakran ordibál és kinevet. Gyakran gondolkodunk rajta, hogyha egyszer megbüntetnénk, másképp viselkedne e, vagy ha fájna neki, úgy mint nekünk, akkor tudna e gúnyolódni. Egyszer megakartuk tréfálni,nem az én ötletem volt, de jó mókának tűnt, benzinnel leöntöttem az íróasztalát, illetve a cigijét, ha meggyújtotta volna akkor lobbant volna, de megérezte, utánna pedig újra ordibált mindenkivel, a takarítókkal is. Utálatos. De visszatérve a szellemekre, én inkább pozitív szellemeket ismerek, de vannak az ordibálósak, velük vigyázni kell, vissza kell ordibálni, és azután megijednek és elmennek.
2011. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Persze hogy létezik. Ha fingok egy jó nagyot. A neve az h Büdös szellem.
2011. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Dörzsöld meg a varázs lámpást.
2011. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
persze régen mikor kicsi voltam mindig szellemet néztem a neve Casper volt.
2011. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azért köszi xD mind1 akkor nincsenek
2011. jún. 19. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:
vannak csak többet nem tok mondani :l
2011. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!